«Наш край» на Житомирщині очолив ректор політехнічного університету Євдокимов

17.02.20

«Наш край» посилився на Житомирщині: регіональну організацію партії очолив ректор Державного університету «Житомирська політехніка», доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Віктор Євдокимов. Про це повідомили під час презентації партії у місті Житомирі. Нового голову облорганізації представив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

Співголова партії наголосив, що восени цього року відбудуться великі місцеві вибори і партія повинна підійти до них у всеозброєнні.

«Ми системно готуємося до осінніх місцевих виборів, які мають посилити місцеву владу в Україні. Нам потрібні молоді, амбітні, ініціативні фахівці, які готові і беруть на себе відповідальність за розвиток своєї громади. На Житомирщині нам поталанило: ми маємо молодого, але й разом з тим – професійного та компетентного керівника обласної організації», – наголосив Олександр Мазурчак.

За словами Олександра Мазурчака, «Наш край» вже багато років поспіль входить у трійку лідерів на місцевих виборах. У кожній громаді, де потужно представлений «Наш край», люди вже відчувають результати позитивних змін у своєму житті.

«За результатами виборів в об’єднаних територіальних громадах у минулому році «Наш край» закріпився у трійці лідерів. На сьогодні партію «Наш край» представляють 3745 депутатів у місцевих радах, а також 82 міських, селищних та сільських голів. Тому хочу привітати Віктора Валерійовича у лавах лідерів та зичу успіхів оновленому Житомирському «Нашому краю», – зазначив Олександр Мазурчак.

У свою чергу, новообраний голова обласного осередку Віктор Євдокимов подякував за довіру своїм колегам та розповів про рішення долучитись до «Нашого краю».

«Результати виборів в громадах свідчать, що люди бачать тих, кому варто довіряти. Попереду підготовка до місцевих виборів, потрібно напрацьовувати програму та зміни, які потрібні саме нам – мешканцям міста та області, а не київським чиновникам. Ми сформували команду лідерів, професіоналів та людей з усієї області та міста, які користуються авторитетом і повагою. Усі разом ми будемо брати участь у місцевих виборах на теренах усієї Житомирської області та у місті Житомирі», – повідомив Євдокимов.

Як повідомлялося раніше, наприкінці січня «Наш край» на Сумщині очолив голова облради Володимир Токар.

1234 1 - «Наш край» на Житомирщині очолив ректор політехнічного університету Євдокимов