«Наш край» на Житомирщині долучився до вшанування пам’яті жертв Голодомору

29.11.21golovna 1 - «Наш край» на Житомирщині долучився до вшанування пам’яті жертв Голодомору

У різних громадах Житомирської області вшанували пам’ять жертв Голодомору. До пам’ятних заходів долучились представники політичної партії «Наш край».

Так, напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору в місті Чуднові Житомирської області біля пам’ятного знаку представники «Нашого краю», зокрема, Чуднівський міський голова від «Нашого краю» Віталій Войтко та секретар міської ради Олена Яременко, вшанували жертв Голодомора з лампадками в руках, хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Вшанування відбулися у всій Чуднівській територіальній громаді, місцеві жителі покладали квіти до  одинадцяти пам’ятників жертв Голодомору. Жалобні заходи – це вшанування мільйонів жертв, пам’ять про які запобігає повторенню подібних трагедій у майбутньому.

Участь в акції до Дня пам’яті жертв Голодомору взяв і депутат Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» Олег Казюк. До нього доєднались і депутати Коростенської районної ради від «Нашого краю» Леся Рудницька та Олександр Ковальчук, а також депутатка Олевської міської ради Алла Гаврилюк. Партійці вшанували жертв Голодомору хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.

olevsk 1 1024x683 - «Наш край» на Житомирщині долучився до вшанування пам’яті жертв Голодомору

«Голодомор – це страшна трагедія, яка знищила мільйони людей. Голодомор – це мільйони голодних мученицьких смертей маленьких дітей, божевілля матерів і батьків, випадків канібалізму, жорстокості й цинізму представників влади… Пам’ятаймо про цей злочин. Україна має стати європейською державою, а її народ повинен не допустити повторення навіть проявів диктатури! Вічна пам’ять безневинним жертвам голодоморів…», – зазначив Олег Казюк.

У пам’ятних заходах своєї громади взяли і члени Бердичівського районного осередку політичної партії «Наш край» Віталій Ніколаєнко, Ірина Діденко, Каріна Должанська. Вони вшанували пам’ять жертв Голодомору хвилиною мовчання, спільною молитвою та покладанням квітів.

berdychiv - «Наш край» на Житомирщині долучився до вшанування пам’яті жертв Голодомору

«Біль втрати торкнувся кожної родини. Ті страшні голодомори назавжди в пам’ять нащадків, які мають зробити все, аби подібні жахіття не повторилися ніколи. І з великим сумом та відчаєм приходимо, аби вшанувати пам’ять жертв Голодоморів. Ми пам’ятаємо», – зазначив Віталій Ніколаєнко.