«Наш край» на Житомирщині долучився до акції з підтримки українських захисників

18.11.21dopomoga vijskoavym - «Наш край» на Житомирщині долучився до акції з підтримки українських захисників

Представники партії «Наш край» на Житомирщині долучились до Всеукраїнської акції «Зігрій теплом захисника». Зокрема, підтримку воїнам на сході надав голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край», депутат Житомирської обласної ради Сергій Диняк.

До благодійної акції разом з Сергієм Диняком  долучилась Малинська міська рада, на чолі з Олександром Ситайлом, міським головою від «Нашого краю», трудові колективи і всі охочі жителі  Малинської громади.

За кошти Сергія Диняка закупили необхідні для військових речі: бензопили, дрилі та швидкозарядний прилад для зарядки сучасних гаджетів, електричний термос та  багато іншого приладдя.

Депутати Малинської міської ради від «Нашого краю» В’ячеслав Кашиця і Дмитро  Дмитренко також долучилися до акції та за власні кошти закупили стабілізатор напруги та шуруповерт.

Допомогу захисникам збирають у територіальному центрі соціального обслуговування населення Малинської громади.

Для військових діти громади готують  листи та символічні подарунки. Усю зібрану допомогу відправлять військовослужбовцям 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, в зону проведення Операції об’єднаних сил.