«Наш Край» на Миколаївщині заявив про намір іти на грудневі вибори в усіх ОТГ області

09.11.1776506 1 - «Наш Край» на Миколаївщині заявив про намір іти на грудневі вибори в усіх ОТГ області

Команда «Нашого Краю» має намір іти на вибори в усіх об’єднаних територіальних громадах області. Про це заявив голова виконкому Миколаївської обласної парторганізації «Наш Край» Юрій Кормишкін під час робочої зустрічі з представництвом партії Арбузинського, Березанського, Доманівського, Миколаївського, Казанківського, Очаківського, Снігурівського районів.

«Наш Край» має великий кадровий потенціал авторитетних людей, які уже зробили значний внесок для розбудови країни та окремих громад, займають активну громадську позицію та спроможні сьогодні гідно представляти та відстоювати інтереси людей в органах влади новостворених об’єднаних територіальних громадах», – зазначив Юрій Кормишкін.

Голова виконкому наголосив, що позиції та сили партії у Миколаївській області потужні, тож «Наш Край» однозначно буде брати участь в грудневих виборах депутатів сільських, селищних рад усіх об’єднаних територіальних громад.

«Для успішного розвитку території, громадам потрібні господарники, люди, які з розумом будуть підходити до впровадження програм та вирішення нагальних проблем ОТГ. В «Нашому краї» такі люди є і в грудні, впевнений, вони підуть на вибори та отримають підтримку та довіру людей», – підкреслив Кормишкін.

Варто відзначити, що 24 грудня 2017 року на території Миколаївської області вибори відбудуться в шести об’єднаних громадах: Березанська селищна об’єднана територіальна громада, Прибузька сільська об’єднана територіальна громада, Володимирівська сільська об’єднана територіальна громада, Казанківська селищна об’єднана територіальна громада, Широківська сільська об’єднана територіальна громада, Радсадівська сільська об’єднана територіальна громада.

Загалом, 24 грудня відбудуться вибори у 51 об’єднаних територіальних громадах України до складу яких увійшли 256 місцевих рад (7 міських, 19 селищних,  230 сільських).