«Наш край» на Миколаївщині вручив подарунки переможцям акції #Наш_край_оберігає

31.01.22mykolayiv pidsumky - «Наш край» на Миколаївщині вручив подарунки переможцям акції #Наш_край_оберігає

Тисячі дітей та дорослих Миколаївської області отримали солодкі подарунки від партії «Наш край» та взяли участь у акції «Солодка годівниця», покликаної навчити дітей робити добро.

«У житті завжди є місце для добра. Бути доброю людиною – це одне із найскладніших випробувань. І я щиро радий, що й цього року ми зуміли подарувати частинку добра, кохання, турботи та дива дітям та дорослим. Дякуємо всім нашим благодійникам, хто не пошкодував свого часу та доставив подарунки до всіх куточків нашої області. Дякуємо всім учасникам, хто змайстрував годівницю та вберіг від холоду та голоду маленьких птахів», – сказав у коментарі голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін.

Подякувати учасникам акції і нагородити переможців зібралися депутати місцевих рад.

За перше місце Марина Шкорубська та її донька Мар’яна отримали планшет. За словами матері, дівчинка ще перед новорічними святами загадала собі такий подарунок, і в сім’ї вирішили збирати в скарбничку гроші на придбання гаджета, але завдяки участі в акції бажаний подарунок отримала безкоштовно.

За друге місце Лілія Потужня вже незабаром отримає у подарунок паувер-банк. Посилка вже вирушила до Маліївки Березнегуватської громади так само, як і подарунок для Валентини Куліш до Широківської громади Баштанського району. Вона отримає смарт-годинник, посівши третє місце. Ще одне третє місце виграв Микола Зієрів та його син. Їм подарунок вручили особисто.

У свою чергу голова виконавчого комітету Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Ольга Остапчук відзначила найактивніших депутатів, які допомогли у реалізації проекту. Це Андрій Добровольський, Сергій Кантор, Іван Бурдін, Надія Іванова, Андрій Туріца, Ганна Норд, Григорій Ташлик. На знак подяки вони також отримали символічні подарунки.

Під час акції до руху «Нашого краю» приєдналася ще й низка громадських організацій, таких як «Усмішка дитини», гуртки юннатів, природоохоронні організації.