«Наш край» на Миколаївщині розпочав благодійну акцію «Зігрій теплом кожну дитину»

20.12.21photo 2021 12 20 16.29.29 - «Наш край» на Миколаївщині розпочав благодійну акцію «Зігрій теплом кожну дитину»

На Миколаївщині вчергове стартувала благодійна акція партії «Наш край» з нагоди Дня Святого Миколая «Зігрій теплом кожну дитину», під час якої партійці привітають дітей в дитячих закладах області.

В переддень відзначення Дня Святого Миколая Чудотворця свої подарунки уже отримали дітлахи Єланецької громади. Керівник фракції партії «Наш край» Людмила Присяжнюк разом з депутатами Єланецької селищної ради Анатолієм Бондарчуком, Валентином Саркісяном, секретарем Єланецької селищної ради Анастасією Дереглазовою, старостою Калинівського старостинського округу Володимиром Булахом та членом команди партії «Наш край» Оксаною Кульбачинською завітали з подарунками від «Нашого краю» в дитячі садочки Єланця, в Калинівський, Новоолександрівський, Великосербулівський та Нововолодимирівський дитячі садочки.

«Наша команда уже традиційно вітає діток зі святами. Дуже приємно, коли на тебе чекають, приємно дарувати тепло, радість та турботу. Щасливі діти – це найбільша перемога дорослих. Чим більше щасливих дітей, тим кращим стає світ навколо. До Дня Святого Миколая роздали уже 266 подарунків, але на цьому не будемо зупинятись, адже попереду ще Новорічні та Різдвяні свята», – відзначає Людмила Присяжнюк.

Зокрема свої подарунки отримали діти Веселинівщини. Депутат Веселинівської селищної ради від політичної партії “Наш край” Сергій Свердан передав солодощі для найменших жителів громади. Партієць протягом шести років турбується про малечу, і з кожним роком все більше дітвори отримують солодощі. Цього року свої подарунки уже отримали 375 малюків із семи закладів дошкільної освіти, з яких 55 – вихованці Будинку дитячої творчості.

«Партія “Наш край” постійно приділяє увагу малечі Веселинівської громади. Я, як батько трьох дітей, прекрасно знаю, як чекають діти солодощі від Святого Миколая, тому і роблю цю добру справу, а дітвора чекає з нетерпінням свята», – розповів Сергій Свердан.

Партійці організовують акцію в області вже вшосте. За цей час благодійники «Нашого краю» охопили турботою десятки тисяч дітей. Головна мета, яку ставила перед собою партія – не залишити без уваги на День Святого Миколая, новорічні та Різдвяні свята дітей: вихованців дитячих садочків та шкіл, реабілітаційних центрів та центрів інклюзивного навчання, дітей, які виховуються в інтернатах, залишились без батьківської опіки чи проживають в багатодітних сім’ях.

«Цей проєкт тільки один з багатьох, які організовує та впроваджує «Наш край». Один з найулюбленіших якраз і є «Зігрій теплом кожну дитину». «Наш край» – соціально-відповідальна партія, і ми пишаємося тим, що в нашій команді є люди, які прагнуть робити світ навколо кращим. Добро починається з кожного», – впевнені у партії.