«Наш край» на Миколаївщині пропонує скоротити штат сільради, щоб знайти кошти на розвиток громади

08.10.218 10 nykolaev - «Наш край» на Миколаївщині пропонує скоротити штат сільради, щоб знайти кошти на розвиток громади

Пріоритетом формування бюджету Єланецької селищної ради повинен стати бюджет розвитку громади. Про це заявила голова фракції партії «Наш край» в Єланецькій селищній раді Людмила Присяжнюк.

 

За словами депутатки, «Наш край» буде дуже прискіпливо вивчати запропонований бюджет на 2022 рік, і якщо в ньому будуть тільки зарплати апарату ради і відсутній бюджет розвитку, поставить питання про скорочення штату селищної ради та збалансування бюджету.

«Депутати «Нашого краю», у разі відсутності в проєкті бюджету 2022 року перспективних напрямків розвитку громади, а особливо стратегічного бачення наповнення бюджету, підніме питання щодо скорочення штатної чисельності ради мінімум на 11 осіб», — заявила Людмила Присяжнюк.

За її словами, виокремлені кошти уже можна вкладати в реалізацію соціальних та інфраструктурних проєктів, створення умов для розвитку підприємництва та залучення інвестицій, фінансування різних програм місцевого розвитку. Вона наголошує, що громада створена вже майже рік тому, тож люди, які давно працюють в сільраді, мали достатньо часу, щоб зорієнтуватись у потребах громади.

«В будь-якій роботі важливий кінцевий ККД. Якщо він відсутній, то потрібно змінювати принципи цієї роботи. Наразі в громаді відсутній бюджет розвитку, не зважаючи на те, що створений і профільний відділ, і люди працюють на зарплаті. В громаді бюджетоутворювальне підприємство одне, що дуже мало для такої території. В громаді повинні з’явитися проєкти із залученням міжнародних донорів, ДФРР та ЄБРР», — наголошує Людмила Присяжнюк.