«Наш край» на Малинщині організував ремонт доріг та освітлення

20.07.2120 07 zhytomyr - «Наш край» на Малинщині організував ремонт доріг та освітлення

На Малинщині розпочалися роботи з асфальтування прибудинкових територій та дворів багатоповерхівок і вуличного освітлення сіл. Все це стало можливим завдяки ініціативі та роботі депутатів від політичної партії «Наш край».

Депутати Малинської міськради від «Нашого краю» та міський голова Олександ Ситайло запустили роботи з асфальтування прибудинкових територій та дворів багатоповерхівок. До речі, це була одна із передвиборчих обіцянок «Нашого краю». Зокрема депутат Сергій Карпенко особисто контролював якість виконання робіт на своєму виборчому окрузі. За словами депутата, якісні дороги – це перш за все безпека.

Зусиллями депутатки Тетяни Дорощук територія біля будинку на вулиці Приходька 63 отримала нове та надійне асфальтне покриття.

«Люди – це наше багатство, і вони мають жити у комфортному місті, а ми в свою чергу, як депутати, прикладемо максимум зусиль, аби зробити наше місто кращим», — наголосила Тетяна Дорощук.

В старостинських округах Малинської територіальної громади депутати налагодили встановлення вуличного освітлення сіл. Так, в Устинівському старостинському окрузі депутат Малинської міської ради від партії «Наш край» В’ячеслав Кашиця виділив на ці потреби депутатські кошти.

Жителі сіл Соснівка та Елівка вдячні депутату Малинської міської ради від партії «Наш край» Дмитру Дмитренку за внесені депутатські кошти на освітлення вулиць у їхніх селах.

Тепер у планах представників партії під’єднати села Малинської громади до мережі Інтернет.