«Наш край» на Луганщині привітав кращих спортсменів області з Днем фізкультури

13.09.2113 09 lugansk 2 - «Наш край» на Луганщині привітав кращих спортсменів області з Днем фізкультури

11 вересня в Рубіжному Луганської області «Наш край» організував велике свято спорту. Народні депутати та партійці привітали спортивну громаду міста з Днем фізкультури. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив помічник народного депутата від «Нашого краю» Олександра Сухова Дмитро Конов.

 

«Сьогодні, в другу суботу осені, ми святкуємо День фізичної культури і спорту! Все більше людей бажають займатися спортом і показують прекрасні результати на міжнародних і всеукраїнських змаганнях. Від усієї Команди Шахова, а також від народних депутатів України від «Нашого краю» Сергія Шахова, Олександра Сухова, Сергія Вельможного привітали зі святом. Побажали всім любителям фізкультури і спорту міцного здоров’я, впевненості у власних силах, успіхів у всіх справах і перемог. Зі святом! Будьте здорові і успішні! Будьте переможцями в житті!», — написав Конов.

За словами народного депутата Сергія Вельможного, такі заходи сприяють розвитку спорту та залучення молоді до здорового способу життя.

«Такими заходами ми прагнемо залучити якомога більше людей до активного відпочинку. Адже спорт — це фізичне загартування, запорука здоров’я», — зазначив Сергій Вельможний.

Переможці та призери обласних змагань зі спортивної гімнастики, боксу, баскетболу, карате та їх тренери отримали почесні грамоти «Нашого краю».