“Наш край” на Київщині очолив Анатолій Присяжнюк

11.07.20

Київську обласну організацію політичної партії “Наш край” очолив Анатолій Присяжнюк. Відповідне рішення було ухвалено під час загальних зборів, які відбулися 11 липня у Києві.

Співголова партії Олександр Мазурчак наголосив на тому, що Київська обласна партійна організація є однією з найпотужніших, та висловив переконання, що партія на Київщини має достатній потенціал, аби успішно спрацювати на цьогорічних місцевих виборах.

«Київська обласна партійна організація – одна з найкращих, на яку ми покладаємо серйозні надії. На сьогодні в області налічується 37 зареєстрованих партійних осередків, 25 з яких – районних та 12 – міських. У 2015 році «Наш край» Київщини показав досить солідні результати. Ми отримали 137 депутатських мандатів: у Київській обласні раді, районних, селищних та сільських радах. Виборці також довірили нашим кандидатам посади міських голів у 5-ти громадах. Я переконаний, що «Наш край» Київщини має досить потужний потенціал для того, аби спрацювати ще краще», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він підкреслив, що одним із головних завдань політичної сили вбачає  у відстоюванні інтересів місцевого самоврядування та  успішному розвитку громад. А також наголосив, що партія робить ставку на справжніх лідерів, сильних управлінців, людей, які своїми справами довели ефективність та готовність працювати на користь громад.

«Сила будь-якої партії не в бренді – а людях, які входять у цю партію. Тому дуже важливо, аби наші партійні лави поповнювалися ефективними управлінцями, господарниками, людьми, які своїми справами довели готовність працювати на користь громад», – резюмував Олександр Мазурчак.

Подякувавши колегам за довіру, Анатолій Присяжнюк наголосив, що головне завдання обласної партійної організації вбачає у захисті інтересів місцевих громад,  розвитку місцевого самоврядування.

«У нашій команді – досвідчені управлінці, господарники, регіональні лідери. Люди різні як за віком, так і фахом. Є воїни-захисники, які пройшли пекло війни, й нині захищають Україну. Медики, які борються на передовій із пандемією.  Спортсмени – гордість та звитяга Київщини. Науковці, підприємці, громадські діячі, волонтери. Всі, кому не байдужий рідний край, країна та їхнє майбутнє. Разом із командою однодумців ми працюватимемо задля розвитку рідної Київщини, формування та становлення об’єднаних громад, створення комфортних умов для життя людей. Наша команда має досвід управління як вивести область в лідери, розвивати економіку та соціальну сферу, створювати робочі місця, будувати лікарні, школи, дитячі садки. Політики хай працюють у Києві, а на Київщині мають працювати сильні управлінці», – наголосив новообраний голова обласної організації.

Водночас Анатолій Присяжнюк акцентував увагу на тому, що «Наш край» Київщини відкритий для всіх свідомих та активних громадян, які готові працювати задля розвитку рідного краю.

«Переконаний, об’єднавши зусилля, разом ми здатні зробити громади успішними та заможними. А відтак створити й новітню історію успіху України», – підкреслив він.

Анатолій Присяжнюк наголосив, що політична партія «Наш край» Київщини висуватиме кандидатів на посади голів та в депутати рад усіх ОТГ на місцевих виборах, що відбудуться восени. Також йшлося про актуальність створення первинних партійних осередків та підготовку кандидатів до участі у виборах.

Збори Київської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» пройшли із дотриманням епідеміологічних вимог в умовах адаптивного карантину. Присутнім було проведено температурний скринінг, роздано захисні маски, використовувалися санітайзери.