«Наш край» на Кіровоградщині вирішує проблему вивезення сміття і розвиває туризм

16.11.21kropyv - «Наш край» на Кіровоградщині вирішує проблему вивезення сміття і розвиває туризм

Депутати від «Нашого краю» Великосеверинівської громади Кіровоградської області взялись вирішити питання вивозу сміття з домогосподарств. Рішення знайшли під час зустрічі із головою громади Сергієм Левченком.

«Зараз спостерігаємо тенденцію несвоєчасної ліквідації побутового сміття жителями громади, що негативно впливає на стан екології на території. В зв’язку з цим наш обов’язок як депутатів всіляко сприяти інформуванню людей щодо необхідності укладання договорів з комунальним підприємством для вирішення цієї проблеми. Подивіться, люди утилізують відходи хто куди, фіксувати ці порушення надзвичайно складно, а притягнути до відповідальності ще складніше. Вихід один – побудувати активний діалог між владою та мешканцями, де б результатом стало підписання договорів 90% жителів громади, в найоптимальнішому варіанті – зі 100%», – наголосив депутат партії «Наш край» Олександр Криволапов.

Голова громади погодився, що це найкращий вихід і виступив за цю ініціативу: проведення повноцінного діалогу до кінця року.

Крім того, під час зустрічі, голова районної партії «Наш край», депутат Сергій Салов підняв проблематику стану туризму та інвестицій. Він нагадав, що від особистісного бренду об’єднаної громади залежить її привабливість для інвестицій та заохочення до переїзду на постійне місце проживання більшої кількості людей. Як наслідок – більша кількість мешканців та, відповідно, створення нових робочих місць.

Сергій Салов додав, що актуальною буде пропозиція відкриття на території Великосеверинівської громади фітнес-залу з фінансовою допомогою зі сторони місцевих підприємств, а також створення міні-стадіону для ігрових видів спорту: футболу, баскетболу та волейболу.

«Маємо позитивну динаміку до зростання попиту серед населення на оздоровчі та фітнес послуги. Так для чого мешканцям громади витрачати кошти, добираючись зі своєї домівки до міста, щоб отримати їх? Людям потрібні великі проєкти, нам потрібні великі проєкти. Громада має бачити розвиток, без розвитку не буде майбутнього. Зрозуміло, що створення не займе день чи два, але в наших руках пришвидшити цей процес. Фітнес-зал й міні-стадіон на території громади дадуть поштовх до появи інших масштабних проєктів тут, а також зацікавлять людей займатись ще активніше своїм здоров’ям, це посприяє розвитку спортивного туризму. Україні потрібна здорова нація», – наголосив він.

Місцеві підприємці, депутати Олександр Васенко й Євген Назаренко та інші депутати групи разом із головою громади підтримали пропозицію та одноголосно виступили за початок роботи над нею вже від сьогодні.