«Наш край» на Кіровоградщині привітав учнів музичної школи з прийдешніми святами

20.12.21photo 2021 12 20 12.50.41 - «Наш край» на Кіровоградщині привітав учнів музичної школи з прийдешніми святами

Днями у Кіровоградській області на базі Созонівської дитячої музичної школи відбувся святковий концерт. На захід завітали депутати Великосеверинівської сільської ради та члени партії «Наш край» Олена Сотник та Олександр Криволапов.

«Перш за все, хочеться відмітити, наскільки чудово, що в такий складний час ми усі зібрались тут, щоб спостерігати за юними талантами та казковим дійством, яке вони нам дарують. Ми вкотре маємо змогу пишатись наявністю музичної школи на території села, і як депутати просто зобов’язані сприяти постійному всебічному культурному розвитку діточок. Тож бажаємо вам, щоб мрії та цілі, які плекаються в школі, ставали реальністю в наступаючому році з блискавичною швидкістю. Здоров’я вам та успіхів!», – побажав Олександр Криволапов.

Олена Сотник також підтримала виступ теплими словами і передала найсердечніші вітання від депутата Великосеверинівської сільської ради та голови Кропивницької районної партії «Наш край» Сергія Салова. Приємним сюрпризом стали смачні новорічні подарунки, які представники «Нашого краю» вручили дітям після концерту.