Наш край на Херсонщини опікується розвитком освіти

26.09.20

photo5429403974785674761 300x200 - Наш край на Херсонщини опікується  розвитком освітиДиректорка НВК «Академічна гімназія»  Скадовської  районної ради Скадовського освітнього округу Ганна Соценко йде на місцеві вибори у складі політсили «НАШ КРАЙ». Свій політичний вибір кандидатка в депутати Херсонської обласної ради пояснює дієвістю партійців на місцях.

«НАШ КРАЙ – це та політична партія, яка об’єднала людей слова  у  Скадовському районі. Чи є вибори, чи вже пройшли – нашкраєвці стабільні в своїй дієвості. Наприклад, обіцяли свого часу допомогти з ремонтом спортивної зали в Антонівській загальноосвітній школі. І не повірите,  20 років  питання не вирішувалося, а цього року  ми до Дня знань маємо відремонтований спортзал та актову залу. Бо представники «НАШОГО КРАЮ»  вирішили цю проблему», – зауважує Г.Соценко.

Ганна Соценко підкреслила, що в лавах «НАШОГО КРАЮ»  буде опікуватися розвитком освіти Скадовська та усієї Херсонської області:

«Буду боротися з подвійними стандартами. Наприклад, якщо за законом «Про освіту»  школи мають утримуватися засновником, то так має і бути. Треба прибирати   практику пожертв та внесків, а раціонально розподіляти бюджетні кошти. Треба зберегти школи, бо без них – сільські райони просто опустіють. Ще підтримуватиму усі проєкти розвитку Скадовська як міста-курорту.  Це й інфраструктура, і екологія, і благоустрій. Як педагогу, мені дуже близька тема  розвитку молодіжного руху та підтримки єдності поколінь. Вважаю, що такі програми теж мають діяти в Скадовську та області».

Кандидатка в депутати підкреслила, що всі свої плани реалізує разом із монолітною командою партійців.

Зараз на Херсонщині понад 300 представників «НАШОГО КРАЮ» працюють в місцевих громадах. Вони виступають за передачу повноважень на місця та лобіюють програми розвитку громад.

На місцеві вибори-2020 від «НАШОГО КРАЮ» балотуватимуться в місцеві ради Херсонщини понад 1300 професійних та дієвих кандидатів.  29 кандидатів – на посаду голів ОТГ.

«НАШ КРАЙ» висуває   кандидатів у кожній місцевій раді Херсонщини.