“Наш край” на Донеччині поповнює свої ряди

08.08.17

На Донеччині до «Нашого краю» приєднались 36 жителів Сіверська. Про це повідомив голова Донецької організації «Нашого краю» Сергій Третьяков на зустрічі з партійним активом у Сіверську.

За його словами, важливо, що в ряди партії вступають не тільки жителі міста, але і селищ, які увійшли до складу Сіверської ОТГ.

“Ряди партії поповнюються. Сьогодні до нас приєднались 36 жителів Сіверська. Радісно, що в ряди партії вступають не тільки жителі міста, але і селищ, які увійшли до складу об’єднаної територіальної громади (Дронівка, Платонівка, Серебрянка, Григорівка, Різниківка і Свято-Покровське). Це показник того, що партійна організація єдина. Інтереси міста і селищ будуть єдиною командою представлені в міській раді”,- зазначив Сергій Третьяков.

Також він нагадав про результати “Нашого краю” на виборах в ОТГ у квітні цього року.

“Під час виборчої кампанії в Сіверську ОТГ, «Наш край» провів велику роботу по інформуванню населення міста щодо завдань, цілей, програми партії та стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади. Минуло кілька місяців після завершення виборчої кампанії, а її результати проявляються і зараз. Під час виборів 20% жителів віддали перевагу «Нашому краю». У міській раді партія представлена п’ятьма депутатами, які займають активну позицію. Готується підведення підсумків по соціально-економічному розвитку міста за перше півріччя. Члени партії, її актив формують пропозиції щодо програми соціально-економічного розвитку вже Сіверської об’єднаної територіальної громади з урахуванням тих пропозицій, які були висловлені виборцями в ході виборчої кампанії”, – додав Сергій Третьяков.

У свої виступах партійці відзначили актуальність проблем відновлення дорожнього покриття в місті, необхідність контролю за несанкціонованою торгівлею паливно-мастильними матеріалами на території міста.

За словами голови Бахмутськой районної організації «Нашого краю», депутата міської ради Олександра Гури, “Наш край” контролюватиме кошти на ремонт доріг, які були виділені місту.

“Місту виділено 2,5 мільйона гривень на ремонт доріг. Депутати фракції «Нашого краю» візьмуть під свій контроль розподіл цих коштів”, -повідомив Олександр Гура.

По всіх обговорених питаннях будуть підготовлені депутатські запити на ім’я міського голови та керівників відповідних інстанцій.

У фіналі зустрічі Сергій Третьяков урочисто вручив партійні квитки.