“Наш край” на Донеччині гуртує людей навколо проблем ОСББ

13.06.17

цук1Поділитися досвідом та знайти шляхи вирішення наболілих проблем ОСББ намагалися на круглому столі, який відбувcя 10 червня у Покровську за сприяння “Нашого краю”. Про це повідомляє Донецька обласна організація “Нашого краю”.

На круглий стіл “Виявлення проблемних питань ОСББ Донецької області: причини виникнення та шляхи вирішення” зібрались голови та члени ОСББ міст Покровська, Мирнограда та Родинського, представники громадської організації “Ради голів ОСББ Маріуполя”, один з лідерів “Нашого краю” у Маріуполі, член Національної ради з питань створення та функціонування ОСББ при Кабінеті Міністрів України Дмитро Візенков.

За словами Дмитра Візенкова, основне завдання таких зустрічей – згуртувати людей для вирішення проблем ОСББ.

“Ми плануємо ряд поїздок по Донецькій області, в ході яких плануємо створити комунікаційні майданчики по роботі з ОСББ. Адже коли люди об’єднуються, у них з’являється більше можливостей захистити і підтримати кожне ОСББ”, – зазначив Дмитро Валерійович.

За словами члена міської організації “Ради голів ОСББ Маріуполя” Андрія Красковського, у їхніх планах – створення обласної громадської організації для вирішення проблем ОСББ на національному рівні.

“Ми плануємо вирішувати проблеми місцевих ОСББ на національному рівні. Для цього ми пропонуємо створити обласну громадську організацію, щоб у подальшому увійти до всеукраїнської. Хочу відзначити, що “Наш край” повністю підтримує нашу діяльність у цьому напрямку”, – зазначив Андрій Красковський.

Нагадаємо, у березні, за ініціативи Маріупольської фракції “Нашого краю” у Слов’янську відбувся перший круглий стіл з проблематики діяльності ОСББ.