«Наш край» на Чернігівщині вимагає виділення коштів з обласного бюджету для допомоги постраждалим від вибухів на Ічнянщині

09.10.18NASH KRAY CHERNIGIVSHHYNA2 - «Наш край» на Чернігівщині вимагає виділення коштів з обласного бюджету для допомоги постраждалим від вибухів на Ічнянщині

Фракція політичної партії «Наш край» у Чернігівській обласній раді ініціює скликання сесії облради для виділення допомоги постраждалим внаслідок вибухів на складах боєприпасів в Ічнянському районі. Про це повідомила керівник фракції Ольга Чередник.

За її словами, підготовлено відповідне звернення до голови Чернігівської обласної ради.

«Зважаючи на ситуацію, що склалася, просимо вас терміново скликати продовження сесії Чернігівської обласної ради, що розпочала свою роботу 4 жовтня. Під час засідання пропонуємо заслухати керівників виконавчих органів щодо реальної ситуації в Ічні та прилеглих населених пунктах, а також виділити необхідні кошти із обласного бюджету для надання допомоги постраждалим і ліквідації наслідків вибухів. Схвалити звернення до центральних органів влади щодо допомоги держави у подоланні наслідків цієї надзвичайної ситуації, що має всеукраїнський рівень», – говориться у документі.

Ольга Чередник підкреслила, що ця надзвичайна ситуація спонукає депутатів до об’єднання та прийняття конструктивних рішень в інтересах людей.

Як повідомлялося, вночі 9 жовтня на території 6-го арсеналу Міноборони поблизу смт Дружба в Ічнянському районі Чернігівської області сталися вибухи, що спричинили пожежу.

З прилеглих територій упродовж дня було евакуйовано понад 12 тис. осіб. Закрито повітряний простір в радіусі 30 км, призупинено рух залізничного й автомобільного транспорту.

Для ліквідації цієї надзвичайної ситуації працює оперативний штаб ДСНС, поліції та Нацгвардії. Розгорнуто понад 20 евакуаційних пунктів, де розміщено понад 3 тис. людей із зони ураження.