«Наш край» на Чернігівщині відстоює право громад на володіння лісами

23.06.2123 06 novost semenovka - «Наш край» на Чернігівщині відстоює право громад на володіння лісами

«Наш край» у Чернігівській області послідовно відстоює право Семенівської громади на володіння лісами.  Про це заявив керівник обласної організації політичної партії «Наш край», депутат обласної ради Сергій Баришовець під час зустрічі з жителями Семенівської громади.

Сергій Баришовець підкреслив, що депутати від «Нашого краю» залишаються послідовними в баченні вирішення питання передачі лісів – ліси райагролісгоспів на території громад мають належати саме громадам.

«Ми відстоюємо це питання вже кілька років, і будемо продовжувати це робити. Ліси – громадам! Ми вважаємо, що цей шлях може бути не таким дороговартісним, як про це говорять в облраді. Найперше, що варто зробити – змінити власників в райагролісгоспах і надати корпоративні права громадам», – пояснив депутат облради.

За словами місцевих жителів, Семенівський райагролісгосп активно проводить вирубку лісів, а тому не виключено, що коли ліси передадуть громаді, «нічого буде передавати». Є застереження, що за І квартал виконано рубки за обсягом року.

«Громади створювали, щоб ми були самодостатніми й самостійно вирішували власні питання», — наголошують жителі Семенівської громади. Вони переконані, що для цієї громади ліси можуть стати суттєвим джерелом поповнення місцевого бюджету.