«Наш край» на Чернігівщині навчає майбутніх партійців

14.05.18

У Семенівській ОТГ на Чернігівщині активісти політичної партії «Наш край» підвищили свою обізнаність щодо партійної діяльності. У Семенівці відбулася зустріч з представниками партії на виборчих дільницях. Навчання у рамках проекту «Школа партії» провів голова виконкому Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Музика.

За його словами, партія приділяє належну увагу підвищенню кваліфікації своїх активістів. Під час інформаційної зустрічі майже 30 представників Семенівської об’єднаної територіальної громади ознайомилися із особливостями налагодження контактів із виборцями, отримали інформацію про діяльність партії, роботи у міжвиборчий період, шляхами вирішення нагальних проблем життєдіяльності громад.

«Ми працюємо у громадах не тільки у період виборів, а й між ними. Щоб мати у майбутньому впевнений результат, з прихильниками та активістами потрібно контактувати постійно, знати, чим живуть мешканці громад, які питання є актуальними. Наразі партія «Наш край» у регіоні продовжує працювати над створенням ефективної первинної ланки», – наголосив він.

Голова Семенівської районної організації партії «Наш край» Олександр Жовтобрюх подякував за зустріч. Він підкреслив, що під час спілкування активісти мали змогу не тільки отримати теоретичні знання і практичні навички, а й озвучити актуальні проблемні питання для своїх населених пунктів, до вирішенням яких можуть долучитися і представники політичної сили.

Цей захід став черговим у серії партійних навчань, що раніше вже пройшли у Носівці, Бахмачі та Борзні.