«Наш край» на Черкащині допоміг АТОвцям

16.04.18

DSC 0495 300x199 - «Наш край» на Черкащині допоміг АТОвцямГолова Черкаської обласної організації політичної партії «Наш край» Анатолій Нужний передав волонтерам продукти для бійців АТО. Серед них – печиво, вода і кілька мішків борошна, з якого волонтерки зроблять сотні пиріжків та вареників.

Днями в офісі політичної партії «Наш край» відбулася зустріч чорнобаївської волонтерки Лідії Сівак із головою обласного осередку Анатолієм Нужним. Лідія Сівак – відома волонтерка, яка вже чотири роки самостійно готує та відвозить домашні страви бійцям на Схід. Вона і зараз по кілька разів на місяць їздить до хлопців в АТО. Однак, каже, робити це дедалі важче, адже допомога ззовні – мінімальна.

«Нині їздимо здебільшого туди, де воюють хлопці з Черкащини. Востаннє були на Великдень – спеціально так поїхали, щоб відсвяткувати із бійцями. Та зараз стало значно складніше збирати допомогу на фронт. Ми із помічницями викручуємося, як можемо, аби хлопцям було з чого наварити домашнього», – зауважує волонтерка.

Найнеобхідніші продовольчі потреби для бійців забезпечив голова Черкаської обласної організації політичної партії «Наш край» Анатолій Нужний. Вони із Лідією Сівак знайомі вже давно – ще з часів роботи політика в районній раді Чорнобаївського району.

«Війна триває і наша допомога фронту необхідна. Розумію, що проблема серйозна. І радий, що командою можемо допомогти її вирішити. Тому ми з однопартійцями передали печиво, воду і борошно. Лідія Іванівна вже й вирішила, що саме із нього приготує для хлопців», – каже Анатолій Нужний.