У Маріуполі пройшов семінар для “Нашого краю”

21.08.17IMG 3579 - У Маріуполі пройшов семінар для "Нашого краю"

В рамках програми по роботі з політичними партіями Міжнародного республіканського інституту, активісти «Нашого краю» взяли участь в семінарі на тему бюджетного процесу.

В процесі навчання партійці вчилися формувати місцевий бюджет, його дохідну і видаткову частину. Також зупинилися на учасниках бюджетного процесу, а також на процедурах фінансування комунальних підприємств і громадських організацій.

В якості практичної частини присутнім було запропоновано командна гра «Бюджетний календар». Окремою сесією тренерами було презентовано громадський бюджет, як інструмент залучення громадян до розвитку міста та збільшення кооперації між місцевими активістами та представниками депутатського корпусу.

За словами голови Маріупольської організації «Нашого краю» Владислава Мірошінченко, такі семінари допомагають формувати грамотну команду, яка самостійно може вибрати напрямок своєї діяльності відповідно до інтересам і вподобанням.

«Ми зацікавлені в багатополярному активі. Можливо, серед нас знайдуться партійці, для яких робота з бюджетом буде пріоритетом, а ми, як представники депутатського корпусу, їм в цьому допоможемо. Не можна обмежуватися чимось одним, і заходи від МРІ – прекрасний механізм для усунення недоліків », – ділиться своїми враженнями Владислав Мірошниченко.

В кінці серпня Маріупольська організація «Нашого краю» планує проведення заходів по роботі з громадянами.