«Наш край» Маріуполя спільно з NDI продовжує удосконалювати партійні комунікації

12.09.17

IMG 4219 300x206 - «Наш край» Маріуполя спільно з NDI продовжує удосконалювати партійні комунікаціїВ рамках реалізації програм підтримки Національного Демократичного Інституту для партійних організацій відбувся черговий навчальний захід для представників «Нашого краю» міста Маріуполя.

Напрацьованим досвідом ділиться один з лідерів місцевого осередку, акредитований тренер NDI Дмитро Візенков.

«У колективу горять очі і вони сповнені ентузіазму. Вони стають командою, і якщо така команда буде ефективно застосовувати отримані знання, то їх складно буде зупинити», – ставить плани на майбутнє Дмитро Валерійович.

На порядку денному організації – вибудовування стійкої комунікації з громадянами, збір необхідної інформації, проблемних питань, а також забезпечення зворотного зв’язку після їх вирішення.

За словами голови місцевої організації “Нашого краю” Владислава Мірошниченко, партія постійно працює над утворенням активу.

«Ми вже думаємо над формуванням другої хвилі навчання. Крок за кроком ми побудуємо розгалужену і мобільну структуру. Не всі партійні організації сьогодні можуть похвалитися такою копіткою роботою. Ми не просто працюємо в міжвиборчий період для людей, ми ще працюємо і над освітою свого активу. Це не так легко, як може здаватися», – зазначив Владислав Мірошниченко.

За основу при навчанні партією взяті три головні принципи: залучення громадян, забезпечення їх причетності до спільної роботи, а також підсумкове співучасть в реалізації спільних проектів.

Саме на отримання таких результатів і направлено навчання партійців. Їх правильна комунікація всередині партійної структури також додасть роботі позитивний підсумок.