«Наш край» Маріуполя провів загальні збори партійців

26.02.18

IMG 5234 300x200 - «Наш край» Маріуполя провів загальні збори партійцівБільше 250 партійців зібралися, щоб заслухати звіт про роботу за минулий рік, поставити плани на майбутній, ознайомитися зі стратегією розвитку Донецької обласної партійної організації, а також вирішити кадрові питання на загальних зборах партійців в Маріуполі. Це перше заходи такого рівня з 2015 року, коли політична сила висунула своїх кандидатів на вибори до місцевих ради.

У роботі зборів взяли участь лідер «Нашого краю» в Донецькій області, народний депутат України, член політради партії Олег Недава, а також голова обласної організації Сергій Третьяков. Серед запрошених гостей були представники комітетів самоорганізації населення, загальноосвітніх установ, ветеранських організацій, громадських рухів, об’єднань співвласником багатоквартирних будинків, великих підприємств і бізнесу.

Загальні збори членів партії Маріупольської міської організації «Нашого краю» визнало звіт про роботу осередку за 2017 року задовільним, а також затвердили план діяльності з урахуванням пропозицій і поправок від Олега Недави. Разом з тим, присутні обговорили екологічні проблеми міста та шляхи їх вирішення – як головне питання, яке хвилює сьогодні жителів Маріуполя.

Також було прийнято низку важливих кадрових рішень. Розширено склад правління організації, який тепер налічує 10 партійців.

Підсумком заходу стало урочисте вручення членських партійних квитків для нових представників. Подібними заходами політична сила демонструє відкритість і прозорість процесів прийняття будь-яких партійних рішень.