«Наш край» Маріуполя подарував дітям свято

01.06.17

12Депутати міської ради від «Нашого краю» Владислав Мірошниченко, Дмитро Візенков та Юрій Хотлубей привітали дітлахів дошкільних установ з Днем захисту дітей.

Голова місцевої організації «Нашого краю» Владислав Мірошниченко відвідав ДДУ №125. Хлопці отримали солодкі подарунки а також на них чекала концертна програма.

За словами Владислава Мірошниченко, незважаючи на складну ситуацію в країні, діти повинні отримувати позитивні емоції.

«Сьогодні у нас в країні складні обставнини. Важко і батькам, і дитячим садкам. Але у дітлахів повинні бути яскраві свята та позитивні емоції. Все, що ми робимо – для наших дітей, вони наше майбутнє», – зазначив Владислав Мірошниченко.

Зі святковою концертною програмою «Історії Піратів Карибського моря» та солодкими подарунками Дмитро Візенков відвідав ДДУ №110. Садок знаходиться під постійною опікою депутата, який завжди намагається покращити матеріально-технічну базу садка та організувати дозвілля дітей.

«Хочеться зробити свято для дітей. Намагаюся в святкові дні допомогти адміністрації з розважальною програмою. Сьогодні аніматори подарували дітям справжню пригоду», – заначив Дмитро Валерійович.

Діти з ДДУ №49 також отримали в подарунок розважальну програму. Також депутат Юрій Хотлубей вручив хлопцям різноманітні фруктові набори.

«Сподіваюся, сьогоднішній день стане для дітей по-справжньому святковим. Ми зобов’язані піклуватись і про них, і про колектив установи, який кожен день виконує титанічну роботу», – зазначив Юрй Юрійович.

На цьому свято не закінчилося. Увечері, в дитячому сквері «Лукомор’я», відбулася анімаційна програма для всіх бажаючих. Діти грали в безкоштовній ігровій кімнаті, а також отримали солодкі подарунки.