«Наш край» Маріуполя не дозволить тиснути на жителів міста

19.05.17

У Маріупольську міську громадську приймальню «Нашого краю» звернулася ініціативна група жителів з проханням посприяти у вирішенні питання неправомірного розміщення об’єкта підприємницької діяльності розташованого по проспекту Миру. Питання на контроль взяв голова Маріупольської осередку «Нашого краю» Владислав Мірошниченко.

Згідно з отриманою в районній адміністрації і управлінні земельних відносин інформації, об’єкт, розташований між будинками, 106 і 108 по пр.Миру, дійсно суперечить прийнятій комплексній схемі розміщення малих архітектурних форм.

За словами голови КСН «Надія» Надії Безбатько, на представників закріпленого за даною територією комітету самоорганізації населення чиниться тиск з метою «зам’яти» конфлікт з жителями і піти в сторону від захисту законних прав жителів Маріуполя.

«До нас прийшов молодий чоловік, він не представився , але запропонував «допомогу» в обмін на те, що ми перестанемо займатися питанням ліквідації незаконно розміщеного об’єкту. Допомога, за його словами, повинна була полягати у благоустрої навколишньої території, а також у всілякому сприяння певної політичної сили», – зазначила голова.

Відповідне питання було піднято Владиславом Мірошниченко на засіданні постійної профільної депутатської комісії. Присутні в залі представники інших комітетів самоорганізації населення також взяли слово і підтвердили наявність подібних розмов і з ними.

«Ми не дозволимо представникам партій в місті Маріуполі тиснути і погрожувати нашим громадянам для корисливого вирішення своїх питань. Будь-яка діяльність політичних сил в Маріуполі повинна бути спрямована виключно на благо наших жителів і розвиток міста в цілому», – зазначив Владислав Вікторович.