«Наш край» Маріуполя готує свій актив до впровадження реформ

20.10.17

Черговий навчальний семінар для членів і активістів «Нашого краю» провів лідер міської організації «Нашого краю», депутат міської ради Дмитро Візенков. Про це повідомляє прес-служба Маріупольської організації партії.

Учасники тренінгу продовжили розгляд існуючих практик партійного будівництва, а також отримали нові інструменти комунікації з громадянами, говориться в повідомленні.

Уже в найближчому місяці партійці зможуть застосувати отриманий досвід на практиці. Місцевий осередок має намір серйозно включитися в консультаційну роботу із зазначених проблемних питань впровадження реформ на місцевому рівні.

Як відомо, актив Маріупольської міської партійної організації намагається стрімко реагувати на поточні виклики, які постають сьогодні перед громадою. Для ефективного вирішення поставлених завдань членам партії необхідно постійно вдосконалюватися і збільшувати свій багаж знань. Сприяння в цьому партійному осередку надає Національний Демократичний Інститут, що надає ресурс на організаційний розвиток.