Наш край» Маріуполя ділитися досвідом з підростаючим поколінням

15.05.17

візОдин з лідерів Маріупольської міської організації «Нашого краю» Дмитро Візенков взяв участь в заході програми Міжнародного Республіканського Інституту «Академія молодого громадянина».

В рамках роботи модуля «Секрети успіху молодих політиків» Дмитро Валерійович поділився історією своєї суспільно-політичної та професійної діяльності.

Окрему увагу в лекції було приділено особливостям ведення виборчої компанії до місцевих рад.

За словами Дмитра Везенково тільки чесність і відкритість гарантує успіх в політиці.

«Секрет успіху в будь-якій діяльності досить простий. Завзятість і бажання розвиватися допомагають подолати будь-які труднощі. Якщо ми говоримо про політику, то вам потрібно додати чесності та відкритості перед собою, перед колегами і перед виборцями», – зазначив він.

Дмитро Везенко впевнений, що молодь, яка зараз проходить навчання в загальноосвітніх школах, вже готова брати участь в політичному житті своїх територіальних громад.

«Головне, що можна зробити для них сьогодні це створити всі умови та докласти максимальних зусиль для реалізації їх потенціалу, дати допомогу і підтримку в починаннях. Залишив хлопцям свої контакти, домовилися тримати зв’язок», – сказав Дмитро Валерійович.

Мета «Академії молодого громадянина» – підготувати випускників шкіл до активного суспільно – політичного життя. Надихнути їх і надати основні інструменти лідерства для виховання людей, націлених на розвиток своїх міст і регіонів України.