«Наш край» Київщини за здорове молоде покоління

18.07.20

На Київщині за сприяння «Нашого краю» відбувся дитячо-юнацький турнір з вільної боротьби. Участь у змаганнях  взяли спортсмени з усієї області.

Відкриваючи турнір, голова Київського обласного партійного осередку Анатолій Присяжнюк наголосив, що популяризація  та розвиток спорту, особливо серед молоді, є пріоритетним  напрямком діяльності «Нашого краю».

«Статистика свідчить, що в нас лише кожна сьома дитина займається спортом та фізкультурою. На жаль, більшість часу діти проводять за гаджетами чи  перед телевізором. Набуває актуальності й проблема тютюнопаління та вживання молодими людьми алкоголю. Саме тому наша політична сила важливий акцент робить на популяризації здорового способу життя, особливо серед молодого покоління, а також на розвитку фізичної культури, підтримці соціальних програм», – зазначив Анатолій Присяжнюк.

Голова «Нашого краю на Київщині» підкреслив, що нині  держава фактично самоусунулася від розвитку молодіжного спорту, переклавши фінасування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, клубів, спеціалізованих навчальних спортивних закладів на місцеві бюджети, «плечі» батьків та меценатів. Гостро бракує й відповідної інфраструктури на місцях – спортивних майданчиків, сучасних баз та комплексів, де б можна було займатися спортом, тренувати і готувати спортивний резерв.

«Такий стан справ потребує негайного реагування. Не припустимо, щоб спортивна галузь фінансувалася або за залишковим принципом, або «ніяк». У цьому контексті дуже важливим є відновлення фінансування фізкультурно-спортивних товариств, зокрема «Колоса», на якому завжди базувався розвиток спорту на селі. Якщо держава дбає про своє майбутнє, то перш за все, вона має  дбати про здоров’я своїх громадян. А отже про розвиток спорту і фізичної культури. Це позиція «Нашого краю», яку ми будемо відстоювати», – резюмував Анатолій Присяжнюк.

photo 2020 07 20 09.52.55 1024x576 - «Наш край» Київщини за  здорове молоде поколінняphoto 2020 07 20 09.52.44 1024x576 - «Наш край» Київщини за  здорове молоде покоління