«Наш край» Київщини відзначив День Прапора та 30-річчя Незалежності України

25.08.2125 08 kyevshhyna - «Наш край» Київщини відзначив День Прапора та 30-річчя Незалежності України

Активісти партії «Наш край» у громадах Київщини долучилися до заходів, приурочених до Дня Державного Прапора та 30-ої  річниці Незалежності України. Партійці привітали мешканців громад зі святом, взяли участь у заходах з покладання квітів до пам’ятних місць, вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя боронив українську державність та незалежність.

Урочисто та піднесено відзначила День Державного Прапора України Гребінківська громада. Участь у святкових заходах взяли і депутати від «Нашого краю».

«Синьо-жовтий стяг — це наша гордість, наш національний дух, багатовікова історія боротьби за нашу незалежність. Цей урочистий день додає нам впевненості в успіхах та перемогах нашої країни. Впевнений, разом ми здолаємо всі виклики і труднощі», — зазначив депутат Гребінківської селищної ради Віталій Лисак.

Долучився до урочистостей з відзначення Дня Державного Прапора України і «Наш край» Бородянщини. Партійці взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу воїнів АТО та Стели пам’яті воїнів-афганців. Урочисте підняття Державного Прапора відбулося в центрі селища — площі імені Тараса Шевченка.

На Богуславщині «Наш край» підготував святкову програму для маленьких мешканців громади. Для дітей влаштували різноманітні розваги: катання на велосипедах, стрибки на батутах, а також конкурси з подарунками та смаколики. Крім того, всіх охочих партійці частували кулішем.

«День Незалежності – свято усіх поколінь, яке єднає нас, надихає на добрі справи задля розквіту рідного краю. Любити і берегти нашу неймовірно красиву та унікальну країну — наше завдання та обов’язок», — наголосив депутат від «Нашого краю» в Богуславській міській раді Леонід Кипиченко.