«Наш край» Київщини та Селянська партія України спільно відстоюватимуть інтереси села

26.08.20

Київська обласна організація партії «Наш край» та Селянська партія України провели спільний форум, під час якого обговорили проблеми аграрної галузі Київщини та підписали Меморандум про співпрацю. Свою діяльність політичні сили спрямують, насамперед, на  відродження економічного та соціального життя на селі, розбудову інфраструктури місцевих громад, а також на захист села та селян від агрохолдингів, підтримку фермерів під час введення в дію Закону про землю.

«Київщина завжди посідала провідні позиції в агропромисловому секторі держави. Проте, останнім часом у регіоні спостерігається спад обсягів виробництва сільського господарства, а чиновники в цей час демонструють байдужість до вирішення проблем аграрної галузі – а це найбільша перешкода на шляху до розбудови села. Тож спільними зусиллями з представниками Селянської партії ми працюватимемо над розвитком громад Київщини, розбудовою економіки, залученням інвестицій, розвитком фермерства та підприємництва, вирішенням проблем сільських територій, зупиненням трудової міграції, поліпшенням життя людей», – наголосив очільник обласної партійної організації «Наш край» Анатолій Присяжнюк.

Київська обласна організація партії «Наш край» та Селянська партія України домовилися висувати спільних кандидатів у депутати місцевих рад всіх рівнів на території Київської області. За словами Анатолія Присяжнюка, це дасть сигнал фермерам та селянам, що їхній голос буде почуто, а їхні права та інтереси у владі представлятимуть достойні люди з їхнього  середовища.