«Наш край» Київщини розбудовуватиме партійну структуру на рівні громад

08.07.2108 07 novost kyevshhyna - «Наш край» Київщини розбудовуватиме партійну структуру на рівні громад

«Наш край» Київщини планує створювати офіси партійних осередків у кожній громаді області. Таке рішення було ухвалено під час зборів Київської обласної партійної організації за участі представників місцевих партійних осередків, депутатів місцевих рад різних рівнів.

«Наше завдання — бути представленими якомога ширше, відкрити офіси партійних осередків у кожному районі та громаді, куди кожна людина зможе звернутися за допомогою, отримати фахову та професійну консультацію», — наголосив очільник обласної партійної організації Анатолій Присяжнюк.

Він зазначив, що в місцевих радах Київщини сформовано 28 фракцій партії «Наш край», які орієнтовані на вирішення проблемних питань громад та поліпшення якості життя місцевих мешканців. Представники «Нашого краю» ініціюють на місцях програми, спрямовані на підтримку різних категорій громадян – ветеранів, самотніх людей похилого віку, багатодітних родин. Також серед пріоритетів роботи партійців – підтримка соціальних закладів, забезпечення оздоровленням дітей, розвиток  спортивної інфраструктури, створення простору для всебічного розвитку підростаючого покоління.

У свою чергу, співголова партії Олександр Мазурчак акцентував увагу на основних досягненнях партії за останній рік та висловив упевненість у подальшому розвиткові політичної сили.

«Наш край» посів шосте місце в рейтингу із 193 партій, які брали участь у місцевих виборах. Майже 2 тисячі депутатів представляють партію в місцевих радах різних рівнів, маємо 44 міських та селищних голів від «Нашого краю». Також партія тримає лідерство за показником представництва жінок серед депутатів. Переконаний, наша політична сила має потенціал для розвитку, аби потужно спрацювати на майбутніх парламентських виборах та завести свою фракцію у Верховну Раду», – зазначив  Олександр Мазурчак.