«Наш край» Київщини підтримує розвиток спорту серед молод

02.04.21

Свою турботу про здоров’я та фізичний розвиток дітей партійці доводять не словами, а справами. Так, за підтримки «нашокраївців» в області реалізуються численні спортивні проекти, які об’єднують юних учасників не лише з Київщини, а й усієї України.

Крім того, протягом тривалого часу представники «Нашого краю» опікуються спортивно-оздоровчим центром Олімпійського резерву, що в селі Круглик.  Цей заклад є певною мірою унікальним, адже тут тренуються діти з тимчасово окупованих територій. Також у центрі безкоштовно займаються спортом у різних секціях місцеві дітлахи.

«Влітку 2014 року, коли на Сході країни почалися бойові дії, ми отримували тривожні дзвінки: «підтримайте», «допоможіть», «немає де жити», «залишилися без даху над головою», «немає де тренуватися». Звичайно, ми зголосилися допомогти і прийняли 77 дітей-переселенців, із батьками  зокрема. Організували для них проживання, харчування, навчання в школі,    тренування в спортивно-оздоровчому комплексі», – розповідає депутат Обухівської районної ради від партії «Наш край» Юрій Цікаленко.

Акцентуючи увагу на розвитку спорту, «нашокраївці» наголошують і на необхідності розбудови спортивної інфраструктури. Адже, згідно з опитуванням, менше 20 відсотків дорослих вважають, що в дітей їхнього населеного пункту достатньо можливостей для спортивного розвитку. Саме тому, за словами голови Київської обласної організації партії «Наш край» Анатолія Присяжнюка, оновлення спортивної інфраструктури,  створення простору для всебічного розвитку підростаючого покоління мають бути пріоритетом як центральної, так місцевої влади.

«На жаль, статистика свідчить, що лише кожна сьома дитина займається фізкультурою та спортом. Більшість часу діти проводять за гаджетами. Актуальна й проблема тютюнопаління та вживання молодими людьми алкоголю. Це не можна ігнорувати, з цим треба боротися. А спорт – найкращий захист від згубних звичок», – підкреслює очільник  «Нашого краю» Київщини.

На думку Анатолія Присяжнюка, в кожному населеному пункті, особливо там, де живуть діти і молодь, має бути місце для спортивного дозвілля.

«Скажімо, для облаштування спортивного майданчика чи футбольного поля не потрібні захмарні кошти, але кожна вкладена копійка себе виправдає, адже молодь зможе проводити дозвілля з користю для здоров’я. Також варто подбати і про доступність спортивних гуртків та секцій, підтримку дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Необхідно активно працювати над створенням доступного спортивного середовища, де б кожна дитина розвивалася, незалежно від того, який у неї рівень таланту та фінансові можливості родини. В той же час важливо всіляко мотивувати юних спортсменів та їхніх тренерів, винагороджувати за видатні здобутки», – зазначає очільник обласної партійної організації.

«Нашокраївці» Київщини наголошують, що бюджет розвитку – це не лише дороги, освітлення, благоустрій, а й інвестування у здоров’я найбільшого потенціалу країни – молодь.