«Наш край» Київщини обговорив актуальні питання громад

17.04.21photo 2021 04 17 07.47.15 scaled - «Наш край» Київщини обговорив актуальні питання громад

Депутати місцевих рад Київщини від партії «Наш край» провели робочу зустріч, під час якої обговорили актуальні питання життєдіяльності громад. Зібрання відбулося під головуванням очільника обласної партійної організації Анатолія Присяжнюка. Також у зустрічі взяли участь Кагарлицький міський голова Олександр Панюта та заступниця голови Згурівської селищної ради Наталія Кам’янецька.

Звертаючись до однопартійців, голова обласної організації Анатолій Присяжнюк наголосив, що пріоритетним завданням на місцях є налагодження ефективного діалогу із жителями громад та захист їхніх інтересів.

«Варто пам’ятати, що нашим основним завданням є комунікація з громадянами, захист інтересів мешканців громад. Важливо неоминати увагою та допомагати тим, хто найбільше цього потребує – ветерани війни, захисники Вітчизни, самотні люди похилого віку, малозабезпечені родини. Підтримати таких людей, особливо в складний період коронавірусу, дуже важливо», – підкреслив Анатолій Присяжнюк.

Під час зустрічі «нашокраївці» обговорили суспільно-політичну ситуацію в області, поділилися результатами роботи та зосередили увагу на проблемних питаннях громад. Зокрема, обговорили ситуацію з COVID-19  та подальші дії щодо підтримки місцевих медичних закладів. Варто зазначити, що нещодавно депутати Яготинської міської ради передали Яготинській центральній районній лікарні 30 кисневих балонів. Така допомога, запевняють депутати, надаватиметься й надалі.

«Забезпечення лікарень киснем як ніколи актуальне, адже дає змогу рятувати життя хворих на коронавірус. Тому питання надання підтримки медичним закладам залишається для нас одним з найважливіших», – наголосив депутат Яготинської міської ради Володимир Семеняка.

Також присутні акцентували увагу на проблемах розвитку сільських територій. Так, за словами Кагарлицького міського голови від партії «Наш край»  Олександра Панюти, на сьогоднішній день село вимагає посиленої уваги. В свою чергу, Анатолій Присяжнюк наголосив, що для того, аби модернізувати сільські території, забезпечити їхній сталий розвиток потрібен комплексний підхід, ефективна галузева політика та стабільне фінансування.

Наприкінці зустрічі депутати відмітили важливість таких заходів, які дають можливість обговорити нагальні проблеми місцевих громад та спільно знайти шляхи їхнього вирішення.