«НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналів

10.10.15

Київська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ» висунула своїх кандидатів у районні, міські та обласну раду Київщині. Усі кандидати зареєстровані територіальною виборчою комісією Київської області та ведуть чесну виборчу кампанію

Ярослав Добрянський, перший заступник голови облради, очолює список кандидатів до Київської обласної ради. Шляхом жеребкування було визначено, що «НАШ КРАЙ» отримав п’ятий номер у виборчому бюлетені. «НАШ КРАЙ» ретельно підбирав людей у списки. Серед кандидатів є досвідчені представники органів місцевого самоврядування, талановиті освітяни й лікарі, професійні аграрії і будівельники, видатні спортсмени й митці, а також військові, які повернулися героями з АТО.

Справжні професіонали вже здобули авторитет у мешканців Київщини, а зараз їх об’єднує одна мета – працювати командою, щоб наш рідний край був затишним і комфортним. Біографії цих людей доводять – вони не підведуть виборців. Схоже, що виборці оцінили такий ретельний підбір команди – останні соціологічні дослідження засвідчують, що «НАШ КРАЙ» долає прохідний бар’єр і потрапляє до обласної ради.

ХТО Є ХТО У СПИСКУ «НАШОГО КРАЮ»

Dobryanskiy - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівЯрослав Вікторович Добрянський очолює список Київської обласної організації партії «НАШ КРАЙ».

У Добрянського дві вищі освіти: Державна агроекологічна академія та Національна академія держуправління при Президентові України, а також вчена ступінь кандидата економічних наук. Працювати розпочав у Міністерстві аграрної політики, де пройшов шлях від головного спеціаліста до начальника управління. Ярослав Вікторович став справжнім експертом по Київській області – протягом шести років він успішно обіймав посади голів Згурівської, Києво-Святошинської, Макарівської та Бориспільської районних адміністрацій. У лютому 2014 року обраний першим заступником голови Київської обласної ради. Добрянський вміє згуртовувати громади з урахування їхніх можливостей та інтересів.

УПРАВЛІНЦІ

Ydovichenko - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівВолодимир Петрович Удовиченко є кандидатом «НАШОГО КРАЮ» по Славутичу (округ №82).

Протягом 25 років працював мером цього міста й став справжньою легендою. Після себе залишив добру славу та гарну заміну: місто продовжує розвиватися та бути майданчиком для втілення новітніх технологій, залучення інвестицій, створення нових робочих місць після закриття ЧАЕС. Серед численних впроваджень слід відзначити ефективні системи управління ЖКГ, що є орієнтиром для розвитку інших українських міст. Сьогодні Володимир Удовиченко очолює Офіс реформ у Київській області та мріє поширити напрацювання міста енергетиків не лише на Київщину, а й на всю Україну.

Gorbik - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівВолодимир Миколайович Горбик є кандидатом «НАШОГО КРАЮ» по Макарівському району (округ №38) та нинішнім депутатом обласної ради.

Очолював Макарівську та Баришівську РДА, працював на посадах радника голови Київської ОДА, керівника департаменту економічного розвитку та торгівлі Київської облдержадміністрації. Кандидат наук з держуправління, доцент Національного університету біоресурсів та природокористування. За час роботи головою Макарівської райдержадміністрації Володимиру Миколайовичу спільно з командою однодумців – громадами, керівниками підприємств та організацій – вдалося досягнути зростання виробництва промислової продукції вдвічі, підвести газ до понад десяти сіл, створити близько 2500 нових робочих місць, відкрити понад десять дитячих садків та шкіл-садків.

Ptashnik - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівПташник Микола Федорович є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по Білоцерківському району (округ №4).

Очолював Баришівську РДА, обіймав посаду першого заступника Фастівської РДА. У вересні 2003 року був обраний заступником голови Київської обласної ради. Щороку Пташник готує звіти про розвиток Київської області та перспективні плани. Микола Федорович – заслужений працівник сільського господарства України. А як діяти у надзвичайних ситуаціях, Пташник знає з власного досвіду – у 1986 році він брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

СПОРТСМЕНИ І МИТЦІ

Khlys1 - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівВіктор Іванович Хлус є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по округу №38.

З 1980 по 1985 рік був нападником київського «Динамо». Майстер спорту СРСР. Зараз обіймає посаду віце-президен та столичної Федерації футболу. Для Віктора Івановича патріотизм – не порожній звук. Хлус об’єднав друзів-футболістів у команду «Зірки футболу України» після розстрілу Героїв Небесної Сотні, анексії Криму та початку бойових дій на Донбасі. Зараз відомі гравці Володимир Безсонов, Анатолій Дем’яненко, Олег Саленко, Іван Яремчук і Василь Рац здійснюють турне в підтримку миру та єдності, збираючи кошти на потреби військових у зоні АТО. Віктор Хлус відомий як активний громадський діяч, який всі сили віддає розвитку місцевого самоврядування, реалізовує численні соціальні проекти, допомагає школам, притулкам, спортивним секціям.

Bagriy - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівПетро Іванович Багрій є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по округу №43.

Як засновник Фонду сприяння розвитку Національного художнього музею України зробив вагомий внесок у розвиток нашого мистецтва. Організація допомагає у здійсненні мистецьких проектів, видавничій діяльності, поповненні колекцій музею та реставрації музейних експонатів; проводить наукові конференції з питань образотворчого мистецтва та музейної справи. Вже понад 20 років Петро Іванович кожен день піклується не лише про багатство внутрішнього світу, а й про здоров’я громадян. З 2011 року він обіймає посаду президента Асоціації «Виробники ліків України».

АГРАРІЇ ТА БУДІВЕЛЬНИКИ

Zinchenko - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівВіктор Васильович Зінченко є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по Рокитнянському району (округ №45).

Свій трудовий шлях розпочав у колгоспі, працював начальником виробничо-технічної лабораторії на Рокитнянському комбінаті хлібопродуктів. Заслужений працівник сільського господарства України. Депутат місцевої районної ради трьох скликань. У 2009 році Віктор Васильович заснував Благодійний фонд «За духовне відродження», який успішно функціонує і зараз. Фінансує будівництво храму в селі Телешівці.

Cvik - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівВасиль Вікторович Цвик є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по Згурівському району (округ №25).

Випускник Білоцерківського аграрного університету все життя присвятив рідній землі. Він починав з посади бригадира тракторної бригади, був агрономом з хімізації, а зараз керує агропідприємством у Згурівському районі. До нього щодня приходять мешканці навколишніх сіл – хто за порадою, а хто за допомогою, і жодного разу Цвик не відмовив землякам.

Shalimov - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівВолодимир Ілліч Шалімов є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по округу №64.

Шалімов уже 15 років працює на посаді голови компанії «АргоБудМеханізація», яка будує будинки, заводи, гіпермаркети і навіть атомні електростанції. Компанія забезпечує роботою понад тисячу мешканців області. Володимир Іванович упевнений, що «НАШ КРАЙ» має великі можливості та перспективи для розбудови регіону.

ФАХІВЦІ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Pirogovskiy - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівОлександр Юрійович Пироговський є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по Переяславу-Хмельницькому (округ №80).

Трудову діяльність розпочав у Поліській райсільгосптехніці. Працюючи заступником голови місцевого райвиконкому з питань ліквідації аварії на ЧАЕС, безпосередньо займався переселенням земляків. Нині є депутатом Київської обласної ради. У 1995 році очолив маслозавод у Переяславі-Хмельницькому, нині ЗАТ «Переяслав-Молпродукт». Постійно розвиває виробничий потенціал та впевнено вирішує проблему ліквідації безробіття в регіоні. Так, за сприяння Олександра Пироговського відновили роботу цегельний завод, хлібозавод, швейна фабрика.

Sirenko - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівОлександр Олександрович Сіренко є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по Яготинському району (округ №53).

Усе життя працює у рідному районі. Випускник Інституту харчової промисловості починав інженером Яготинського цукрозаводу. Понад 20 років Олександр Олександрович очолює легендарний «Яготинський маслозавод», продукцію якого знають і цінують не лише на Київщині, а й по всій Україні.

АГРАРІЇ

Ryabokon - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівОлександр Григорович Рябоконь є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по Борисполю (округ №55).

Після закінчення Білоцерківського сільськогосподарського інституту почав працювати у колгоспі. Згодом став головним агрономом, потім – головою правління. З 1991 по 1994 рік Олександр Григорович очолював у Верхній Раді підкомісію з питань відродження та соціального розвитку села. Вже десять років обіймає посаду президента Київської обласної торгово-промислової палати.

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

Karim - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівКарім Олегович Ємельяненко є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по округу №18.

Очолює Київську обласну дирекцію Всеукраїнської асоціації селищних і сільських рад, яка загалом представляє інтереси більш як восьми з половиною тисяч сільських громад і чотирнадцяти мільйонів населення України. Карім Олегович, уважно прислухаючись до мешканців села, активно виступає за проведення адміністративно-територіальної реформи та об’єднання громад на добровільних засадах, за повернення податків у сільські та селищні ради, що поліпшить життя мешканців сіл і селищ Київщини і України загалом.

ОСВІТЯНИ

Nerysh - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівМикола Васильович Неруш є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по Бориспільському району (округ №9).

Після служби у військово-морському флоті працював на будовах Олімпіади-80, викладав іноземні мови, був педагогом-організатором школи Ставищенського району. Дев’ять років Микола Васильович працював у навчальному середньому закладі на керівних посадах. Протягом двох років працював науковим співробітником Інституту педагогіки НАПН України, а згодом очолив відділ освіти Києво-Святошинської райдержадміністрації. З квітня 2011 року і до сьогодні керує відділом освіти Бориспільської райдержадміністрації.

Syslov - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівНаталія Миколаївна Суслова є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по округу №46.

Педагог працює президентом-розпорядником дитячого будинку «Центр розвитку дитини «7» для дітей-сиріт». Кожен день Наталія Миколаївна дарує дітям, у яких немає батьків, добро та любов. Дітлахи відповідають їй взаємністю і вважають справжнім другом.

ЛІКАРІ

Bagnuk - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівВалентин Віталійович Багнюк є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по Броварському району (округ №16).

Важка праця та бажання вчитися зробили препаратора кафедри гігієни дітей і підлітків головним лікарем Броварської районної лікарні. Багнюк врятував не одне життя на посаді лікаря-хірурга. Був депутатом Броварської міської ради. У минулому році отримав звання «Заслужений лікар України». До того ж рішенням районної ради став Почесним громадянином Броварського району.

Freydman - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівЮрій Михайлович Фрейдман є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по Білій Церкві (округ №63).

Справжній лікар, якого поважають пацієнти. У 1990 році Юрія Михайловича було запрошено до Білої Церкви для створення нейрохірургічної служби міста. У 1996 році Фрейдман очолив відділення нейрохірургії в міській лікарні №2 міста Біла Церква. Член Української асоціації нейрохірургів. Має низку патентів за власними науково-практичним напрацюванням.

ЗАХИСНИКИ НАШОГО КРАЮ

Yrypa - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівМикола Миколайович Урупа є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по Іванківському району (округ №26).

Народився у місті Чорнобилі. Працював трактористом. Після закінчення сільськогосподарського інституту отримав посаду інженера-механіка. З 1992 року Микола Миколайович визвався працювати у відділі зони відчуження. З липня 1994 року був головою Іванківської районної ради. З 2000 по 2005 рік працював заступником голови Київської ОДА, згодом директором Департаменту соцзахисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Зараз очолює управління водних ресурсів у Києві й Київській області.

Savich - «НАШ КРАЙ» Київщини йде на вибори з командою професіоналівОлексій Олексійович Савич є кандидатом від «НАШОГО КРАЮ» по округу №7.

Полковник Збройних сил України. Несе службу в Генеральному штабі Збройних сил України на посаді заступника начальника управління. Олексій Олексійович є учасником трьох воєн. Понад усе він любить та цінує мир, тому очолює Федерацію організацій миротворців України. Рік тому за особисту мужність і героїзм офіцера нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня.