«Наш край» ініціює затвердження санітарних регламентів для місцевих рад

19.05.20

Затвердити санітарний регламент для місцевих рад ініціює партія “Наш край”. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, у тих радах та громадах, де партія представляє інтереси своїх земляків, вона ініціюватимемо затвердження санітарних регламентів роботи органів влади.

«Важливо, щоб послаблення карантинних обмежень не вплинуло на дотримання громадянами санітарних вимог. Це стосується і роботи місцевих рад. Тому наші партійці ініціюватимуть ухвалення місцевими органами влади доповнень до регламентів своєї роботи, які будуть сприяти зупиненню поширення коронавірусу”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, депутати та представники центральної влади у регіонах мають започатковувати та демонструвати нові санітарні звички.

“Щоб зупинити коронавірус, ради мають працювати за санрегламентами. Важливо запросити до розробки відповідних документів лікарів-спеціалістів, соціологів, архітекторів та інших профільних спеціалістів, щоб врахувати потоки людей, їхні скупчення, звички та потреби”, -переконаний Олександр Мазурчак.

За словами співголови партії, санітарні регламенти роботи органів влади зупинять пошесть коронавірусу.

“Дотримання дистанції, носіння за необхідності маски та рукавичок, використання санітайзера, дезінфекція приміщень – це безпека у нових реаліях життя, яку має демонструвати влада. Разом із іншими свідомими земляками ми зробимо те, на що ніяк не спроможеться центральна влада”, -підсумував Олесандр Мазурчак.

Як відомо, з  22 травня влада планує розпочати  наступний етап послаблення карантину.