«Наш край» ініціює розробку регіональних планів створення робочих місць

21.05.20

Власні плани створення робочих місць потрібно розробляти на місцях, а не чекати підказки згори. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, кожен регіон має отримати власний план створення робочих місць, тому «Наш край» ініціює розробку регіональних планів.

«Незважаючи на карантин, цього року уряд прогнозує різке зростання кількості безробітних – до 9,4%, при тому що минулого року цей показник становив 8,2%. Однак сфери, в яких Уряд буде  сприяти працевлаштуванню – сезонні. Тому з часом у працевлаштованих громадян виникнуть проблеми з виплатами допомоги по безробіттю та відсутністю перспектив. Тому «Наш край» ініціює розробку регіональних планів створення робочих місць. Разом з місцевими спеціалістами, представниками передових технологічних підприємств, керівниками навчальних розробимо плани для нашого краю», – зазначив Олександр Мазучрак.

Потрібно взяти до уваги, наголосив співголова партії, що сусідні країни вже створюють конкуренцію робочих місць.

«Країни Європейського Союзу вже створюють дуже звабливі умови для наших робітників. Італія оголосила масову легалізацію трудових мігрантів, на черзі – інші. Тому саме зараз важливо зробити сприятливі умови для наших громадян, щоб вони не шукали роботу по світу, а працювали на своїй Батьківщині», – додав Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що важливо створювати у регіонах робочі місця, які будуть кожного року приносити більше прибутку.

«Ці робочі місця мають бути перспективними, створювати велику додану вартість, бути автоматизованими та технологічними. Плани створення робочих місць мають бути створені для земляків, а не під диктовку згори», – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, під час години запитань до уряду прем’єр Денис Шмигаль заявив, що за прогнозами Кабміну, у 2020 році буде різке зростання кількості безробітних до 9,4% – у минулому році цей показник становив 8,2%.