“Наш край” ініціює ремонти закладів інфраструктури Кіптівської громади Чернігівщини

14.05.21photo 2021 05 14 16 32 42 e1621006389928 - "Наш край" ініціює ремонти закладів інфраструктури Кіптівської громади Чернігівщини

“Наш край” ініціює проведення ремонтів в Чемерській амбулаторії, будинку культури села Красилівка та тепломодернізацію школи села Прогрес на Чернігівщині. Відповідні запити подав депутат Чернігівської обласної ради від «Нашого краю» Олександр Демиденко на сесії обласної ради.

Вони, зокрема, стосуються необхідності ремонту приміщення Чемерської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та забезпечення її кисневими концентраторами, проведення капітального ремонту будинку культури у селі Красилівка та виконання теплової модернізації будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у селі Прогрес. Депутат облради від «Нашого краю» уточнив, що запити, підтримані сесією, підготовлені після зустрічей із жителями Кіптівської громади.

За словами Олександра Демиденка, Кіптівська громада створена однієї з перших в області й активно розвивається. Водночас, означені проблеми потребують значних капіталовкладень і підтримки з боку обласної та державної влади. «Освітні послуги й сфера охорони здоров’я є тими чинниками, що визначають якість життя в громаді, а тому ми маємо об’єднувати зусилля і створювати хороші умови для жителів сільських населених пунктів», – наголосив він.

Як повідомлялося, депутати Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» на сесії подали 20 запитів, що стосуються кількох десятків проблемних питань жителів регіону.