“Наш край” ініціює ремонт доріг на Прилуччині

13.05.21photo 2021 05 13 18 13 42 - "Наш край" ініціює ремонт доріг на Прилуччині

“Наш край”  ініціює ремонт доріг у Яблунівській, Малодівицькій та Прилуцькій громадах Прилуцького району. Відповідні депутатські запити подав депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Віталій Лічман під час сесії облради.

Як повідомив Віталій Лічман, проект капітального ремонту вулиці Лозенка у селі Ковтунівка Яблунівської територіальної громади був розроблений ще 2018 року. І тоді навіть виконали частину робіт – відремонтували 655 метрів дороги. Водночас інша частина вулиці (довжиною 930 метрів) потребує невідкладного капітального ремонту. Також розроблений проєкт проведення ремонту вул. Кобзаря у цьому селі (протяжність 1 км). Депутат звернувся до облради з пропозицією включити вулиці с. Ковтунівка до переліку ремонту вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету.

Крім цього, депутат озвучив необхідність виділення коштів державної субвенції на будівництво і ремонт доріг загального користування місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності у Прилуцькій громаді, оскільки цього року в Прилуках не передбачено фінансування ремонту доріг.

Ще в одному зверненні Віталія Лічмана йдеться про необхідність  проведення у 2021 році ремонту автомобільної дороги  Лосинівка – Галиця – Мала Дівиця на ділянці між селами Велика Дівиця та Петрівка Малодівицької територіальної громади Прилуцького району за рахунок субвенції з державного бюджету. Депутат облради від «Нашого краю» наголошує, що дороги в громадах відіграють ключову роль, оскільки забезпечують зв’язок із центром громади, а також доступність до медичних та освітніх закладів.

За підсумками цих запитів обласна рада доручила обласній державній адміністрації та Службі автомобільних доріг у Чернігівській області розглянути питання й інформувати про результати.

Усього депутати Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» на сесії подали 20 запитів, що стосуються кількох десятків проблемних питань регіону.