“Наш край” ініціював закупку нового обладнання для Менської лікарні, що на Чернігівщині

18.05.21muzyka 1 scaled e1621350199192 - "Наш край" ініціював закупку нового обладнання для Менської лікарні, що на Чернігівщині

Депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Юрій Музика ініціював придбання для Менської лікарні нового сучасного обладнання. На сесії облради він подав відповідний депутатський запит.

Зокрема Менська міська лікарня потребує цифрового рентген апарату, автомобіля для транспортування хворих на ношах та відеогастродуоденоскопу. Тому Юрій Музика порушив питання про виділення додаткових коштів на ці потреби. Депутати облради уже підтримали його запит, а Чернігівська обласна рада доручила обласній державній адміністрації розглянути це питання.

«Лікарня приймає пацієнтів із сусідніх Сосницької, Коропської, Новгород-Сіверської, Понорницької та Височанської громад. Наявне ресурсне забезпечення і достатній кадровий потенціал лікарні дозволяють утримувати заклад у належному стані. Водночас в умовах пандемії вкрай важко знаходити кошти на його розвиток», – пояснив депутат від «Нашого краю». При цьому він уточнив, що лікарня визначена в переліку закладів для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.