«Наш край» ініціював створення програми розвитку підприємств ЖКГ в громадах Київщини

07.12.21rozvytok zhkh - «Наш край» ініціював створення програми розвитку підприємств ЖКГ в громадах Київщини

Депутати Гребінківської селищної ради під час чергового засідання сесії  підтримали ініціативу депутата від партії «Наш край» Віталія Луценка щодо  створення програми розвитку житлово-комунальних підприємств на території громади. На переконання представника «Нашого краю», ухвалення такої програми сприятиме розвитку житлово-комунального господарства та покращенню якості надання послуг споживачам.

«До мене надходять скарги від жителів громади: користувачі послуг КП «Гребінківське ЖКГ» та ДЖЕП «Дослідницьке» надають пропозиції з покращення роботи підприємств, але на них не звертають уваги. За минулий рік мешканці громади не відчули покращення якості послуг житлово-комунального господарства. Жодного разу сесія ради не заслуховувала звіт та пропозиції селищного голови, директорів підприємств щодо поліпшення роботи цих комунальних закладів», – зазначив Віталій Луценко.

За його словами, така ситуація є неприпустимою, і перше, що необхідно зробити, – створити Програму розвитку КП «Гребінківське ЖКГ» та ДЖЕП «Дослідницьке» з остаточним затвердженням сесією Гребінківської селищної ради.

«Очікую, що ця програма буде підготовлена адміністраціями підприємств, профільними відділами селищної ради та винесена на обговорення виконкому, громадські слухання, профільну депутатську комісію ради. Це питання має значний суспільний резонанс та потребує якнайшвидшого розгляду», – підкреслив Віталій Луценко.