«Наш край» ініціював розслідування щодо руйнування нової дороги на Луганщині

05.08.2108 07 novost suhov 2 - «Наш край» ініціював розслідування щодо руйнування нової дороги на Луганщині

Ремонтні роботи на стратегічно важливій дорозі Р66, що з’єднує колишній Троїцький район Луганщини з містами Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, потребують аудиту через швидку руйнацію. Народний депутат від «Нашого краю» Олександр Сухов ініціює створення комісії щодо аудиту.

До контрольного органу мають увійти представники Міністерства інфраструктури, «Укравтодору», незалежні експерти та депутати.

«До мене як до народного депутата України, звернулися небайдужі мешканці села Тополі Сватівського району з колективним зверненням про жахливий стан автомобільного шляху, який був капітально відремонтований у минулому році програмою Президента «Велике будівництво». Незважаючи на те, що у 2020 році на дороги витратили сотні мільйонів гривень, та у 2021 році продовжують ремонтувати, якість відновленої траси надзвичайно низька, що фактично призвело до її руйнації лише через рік», — написав Олександр Сухов на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами нардепа, трасою постійно користуються вантажівки, маса яких суттєво перевищує дозволений поріг. Через це дорожнє полотно повністю зруйновано.

«У 2020 році, коли Державний бюджет «різався» у зв’язку з початком коронавірусу, на діяльність «Укртрансбезпеки» виділили додаткові кошти для придбання та функціонування пересувних систем вагового контролю. За рік я жодного разу не бачив на Луганщині робочого пункту контролю. Куди ділися гроші, та де спецтехніка — мають розібратися правоохоронці та Міністерство інфраструктури», — додав Олександр Сухов.

За даним фактом представник «Нашого краю» відправив депутатське звернення до Офісу Президента, Кабінету Міністрів та правоохоронних органів з вимогою якнайшвидше розібратися в ситуації та знайти винних у розтраті державних коштів.