“Наш край” ініціював ремонт дворового проїзду і покрівлі будинку в Чернігові

28.05.21novyna chernigiv 28 05 2 - "Наш край" ініціював ремонт дворового проїзду і покрівлі будинку в Чернігові

“Наш край” на прохання мешканців ініціював проведення ремонту внутрішнього дворового проїзду і покрівлі одного з житлових будинків у Чернігові. Відповідні запити подала депутатка Чернігівської міської ради від партії «Наш край» Марія Родикова під час чергової сесії.

Депутатський корпус підтримав обидва запити. Зокрема, Марія Родикова заявила про необхідність відремонтувати внутрішній дворовий проїзд між житловими будинками №22 і 24 на вул. Козацькій.

«Після зливи поблизу будинків утворюється величезна калюжа, яка не дозволяє пройти, а це шлях до дитячого садка та ліцею №15. Також ускладнений проїзд для автомобілів екстрених служб. Крім цього, біля житлових будинків асфальт деформувався корінням дерев, що спричиняє значні незручності. Неодноразово місцеві жителі, особливо люди старшого віку, падали в цих місцях та зазнавали травм», – зазначила вона у документі.

Інший депутатський запит стосується ремонту покрівлі житлового будинку №151 по проспекту Перемоги. Нещодавно КП «Деснянське» виконало ремонт частини покрівлі, однак стан квартир мешканців верхніх поверхів від цього тільки погіршився.

Марія Родикова акцентувала увагу на проблемних питаннях і висловила сподівання на їх вирішення.

novyna chernigiv 28 05 1 - "Наш край" ініціював ремонт дворового проїзду і покрівлі будинку в Чернігові