«НАШ КРАЙ» іде на вибори

17.09.15

Головним моментом у роботі з’їзду партії «НАШ КРАЙ» була презентація передвиборної програми «10 кроків для розвитку рідного краю». Всі пункти програми – це відповідь на конкретний запит місцевих громад. Розвиток місцевого самоврядування і прозорість місцевої влади, боротьба з корупцією та соціальна допомога, справедливі тарифи і якісна медицина – в се це сьогодні реально турбує простих українців.

«НАШ КРАЙ» чітко бачить цілі і знає шляхи їх досягнення.

MazyrОЛЕКСАНДР МАЗУРЧАК
співголова партії «НАШ КРАЙ», перший заступник голови Київської міської державної адміністрації в 2010-2013 роках

Ще недавно ми були невеликою групою міських і сільських голів, людей справи, які об’єдналися навколо ідеї сильних громад. А вже сьогодні бачимо в цьому залі понад тисячу людей, які представляють громади всіх областей України. І навколо нашої ідеї об’єднується дедалі більше людей справи і господарників.

GranatЮРІЙ ГРАНАТУРОВ
співголова партії «НАШ КРАЙ», міський голова Миколаєва

Любити рідний край треба не на плакатах і телевізійних шоу. Основа нашої партійної програми – захист інтересів громад. Ми зупинилися на тому, що можна зробити в рідному краї вже сьогодні. Наша програма – чіткий покроковий план, розроблений на основі нашого досвіду і запитів громад на місцях.

Feld ОЛЕКСАНДР ФЕЛЬДМАН
співголова партії «НАШ КРА Й», народний депутат, Харків

Ми мусимо стати господарями у власному домі, розкрити потенціал свого регіону. У нашій передвиборній агітації немає місця радикалізму й екстремізму. Вибори – це змагання ідей, а не війна на взаємне знищення.

KisseАНТОН КІССЕ
співголова партії «НАШ КРАЙ», народний депутат, Одещина

Наше завдання – не механічно заповнити всі осередки на всіх виборчих округах, а привести в органи місцевої влади дійсно гідних людей, здатних вирішувати проблеми. Людей, які сформують дієздатний і результативний депутатський корпус, – адже недарма сьогодні на місцях волонтерський рух багато в чому затьмарив місцеву владу і депутатів.

KalcСЕРГІЙ КАЛЬЦЕВ
співголова партії «НАШ КРАЙ», народний депутат V та VII скликань Верховної Ради, Запоріжжя

«НАШ КРАЙ» – господарський, а не політичний проект. Ми – партія рівних регіонів, яка боротиметься за втілення в життя децентралізації. У нас немає жодного політичного гасла, і саме це приваблює в наші лави дедалі більше прибічників, у тому числі з органів місцевого самоврядування.

MinГАЛИНА МІНАЄВА
міський голова Чугуєва

У нас немає проблем – у нас є невирішені завдання. Їх висуває час: міське управління соціального захисту запустило територіальний центр соціальних послуг, Будинок соціальної активності для ветеранів, дільниці сімейного лікаря, програму матеріальної  допомоги незахищеним особам та інші проекти. Але з’явилися нові категорії тих, хто потребує допомоги: переселенці із зони АТО, учасники бойових дій. А отже, вирішуватимемо нові завдання.

BalОЛЕГ БАЛЯШ
депутат Львівської обласної ради

Партія «НАШ КРАЙ» у Львові виступила меценатом 22-го Львівського книжкового форуму. У нашому місті люблять книгу, люблять друковане слово, люблять науку. Ми боротимемося проти закриття шкіл, за якісну освіту для наших дітей, за високі стандарти освіти, гідну оплату праці, достатню кількість місць у школах і дитячих садках, якісне харчування.

DebВОЛОДИМИР ДЕБОЙ
міський голова Житомира у 2010–2014 роках

Ми мусимо домогтися досягнення сучасних стандартів якості життя. Це буде можливим тільки в умовах реальної децентралізації і самостійності місцевої влади. У Житомирі ще кілька років тому бюджет міста на 60% формувався за рахунок власних доходів, і це давало змогу вирішувати масу комунальних проблем. А сьогодні місто не розпоряджається своїми грошима.

PrihodВОЛОДИМИР ПРИХОДЬКО
доктор економічних наук, завідувач кафедри Ужгородського національного університету

Любов до рідного краю плюс статус загальнонаціональної партії – ось синергія партії «НАШ КРАЙ». Закарпаття має повернути собі славу краю туризму, курортів, садів і  виноградників і змити ганебну репутацію краю контрабанди. Нам потрібно відкрити  регіони для вітчизняного та зарубіжного інвестора.

FedАНАТОЛІЙ ФЕДОРЧУК
міський голова Борисполя

19 вересня Бориспіль відзначатиме 1000-річчя від дня заснування. Чотириста років тому наше місто отримало Магдебурзьке право. А сьогодні у нас немає самостійності, і для отримання інвестицій від Світового банку для міськводоканалу доводиться десять місяців погоджувати папірці в Мінфіні. Політика на місцях – це відновлення доріг та ЖКГ, а не депутатські інтриги та розбірки.