«Наш край» Херсонщини в рамках акції «Солодка годівниця» вручив 3600 подарунків

21.01.22herson akcziya - «Наш край» Херсонщини в рамках акції «Солодка годівниця» вручив 3600 подарунків

З кінця грудня минулого року по всій Україні проходила акція «Солодка годівниця» від політичної партії «Наш край». Під час новорічних свят команда активістів і депутатів в різних куточках Херсонщини роздала 3600 подарунків. Про це розповів голова фракції «Наш край» Херсонської обласної ради Віталій Булюк.

За його словами, пакунок з цукерками діти самостійно чи з дорослими могли легко перетворити на годівницю для пташок. Таким чином нашкраївці не тільки подарували дітям солодощі, а й долучили їх до добрих справ.

Більше того, діти разом з батьками могли  взяти участь в конкурсі та позмагатися за цінні призи. Так, кожен охочий, отримавши подарунок, міг долучитися до акції, розмістивши у Фейсбуці фото або коротке відео зі своєю годівничкою та хештегом #НАШ_КРАЙ_ОБЕРІГАЄ,  #Наш_Край_Херсонщина_оберігає.

Найактивніші учасники, дописи яких наберуть найбільшу кількість лайків та репостів, отримають цінні призи від «Нашого краю». Нагадуємо, що акція завершується сьогодні, 20 грудня. Тож, встигніть долучитися!