«Наш край» Херсонщини нагородив багатодітні родини Каланчацької громади за участь в акції

14.02.22hersn - «Наш край» Херсонщини нагородив багатодітні родини Каланчацької громади за участь в акції

Політична партія «Наш край» на Херсонщині продовжує нагороджувати учасників акції «Солодка годівниця». Серед них – багато дітей з великих родин, для яких партійці «Нашого краю» підготували окремі подарунки.

«Діти залюбки долучилися до акції від «Нашого краю», отримували пакунки з цукерками, перетворювали їх на годівницю для птахів, фотографувались та оформлювали пост зі своїм фото у фейсбуці з хештегами #Наш_Край_оберігає та #Наш_Край_оберігає_Херсонщина. У ході підбиття підсумків, ми звернули увагу на те, що серед учасників чимало багатодітних сімей. А там, де багато дітей, завжди потрібно більше, ніж зазвичай. Тому відрадно, що серед тих, хто отримав заохочувальні подарунки в Каланчацькій громаді, є такі сім’ї й ми з превеликою радістю поздоровили їх», – розповів представник партії «Наш край» Андрій Лабушний.

Серед шести подарунків, які поїхали в  Каланчацьку громаду, чотири передали в багатодітні родини.

Серед них сім’я Фурс із 6 дітьми, сім’я Ігнатенко із 5 дітьми, сім’я Марцей із 3 дітьми – всі вони із Каланчака, а також родина Андрія Парипса, який сам виховує трьох діток із Роздольного. Ці родини отримали великі набори канцелярії, так необхідні школярам.

Крім того, Артур Малик із Роздольного та Катя Гонта із Олександрівки отримали свої заохочувальні призи – фітнес-браслети.

«Наш край» щиро вітає переможців і вдячний усім, хто подбав про птахів зимової пори та долучився до добрих справ.