«Наш край» допоможе ринкам працювати без корупції

05.05.20

Партія «Наш край» простежить за належними відкриттям та роботою ринків у регіонах. Про це заявив співголова партії «Наш край», народний депутат Сергій Шахов.

За його словами, влада створює корупційні умови для відкриття ринків.

«З другої спроби влада запускає роботу ринків. При цьому щодня дозвіл даватимуть представники державної служби з питань безпечності харчових продуктів – без залучення органів місцевого самоврядування. За таких умов інспектор матиме велику спокусу брати хабар та закривати очі на порушення, або ж одразу вимагати хабар – погрожуючи закрити ринок за надуману причину. Тому «Наш край» допоможе ринкам працювати без корупції», – зазначив Сергій Шахов.

Він повідомив, що на місцях партійці створять місцеві комісії, які будуть обстежувати ринки та стежити за правомірністю дій інспекторів.

«Ми обов’язково перевіримо реєстрацію ринків, експлуатаційний дозвіл, наявність осіб, які будуть відповідальними за проведення температурного скринінгу покупцям, роботу медичного пункту та наявність запасу масок і антисептиків», – наголосив Сергій Шахов.

Також, зазначив співголова партії, партійці простежать, щоб ринки були у належному санітарному стані.

«За умов належного відкриття ринків, на торгових площах має проводитись дезінфекція, мають бути наявні засоби індивідуального захисту, антисептики для продавців, розмежування покупців і продавців, витримувалась безпечна дистанція. Ми простежимо за належним відкриттям ринків», – підсумував Сергій Шахов.

Нагадаємо, 27 квітня Міністерство охорони здоров’я визначилося з умовами, яких повинні дотримуватися продовольчі ринки для роботи на карантині.