«Наш край» допоміг військовослужбовцям у зоні АТО

26.12.16

Благодійний фонд «НАШ КРАЙ» доставив вантаж гуманітарної допомоги для військовослужбовців у зону проведення антитерористичної операції. Вантаж відвіз особисто керівник фонду Олександр Любарець.

За його словами, фонд зв’язався із керівництвом військової частини, аби дізнатися нагальні потреби воїнів. «Ми придбали продукти харчування, засоби особистої гігієни, термобілизну – все, що просили бійці», – розповів О.Любарець. Він уточнив, що понад тонну допомоги доставлено у військову частину, розташовану поблизу селища Новоайдар на Луганщині.

«Бійці, частина з яких є чернігівцями,  із вдячністю зустріли допомогу», – підкреслив О.Любарець. Керівник благодійного фонду також додав, що після спілкування з військовослужбовцями, знайомства з їхнім побутом переконався, що допомога благодійників та волонтерів є необхідною. Особливе враження справила на нього капличка, створена у розташуванні військової частини.

«Ми будемо готуватися вже до наступної поїздки, аби бійці відчували нашу підтримку, адже вони виконують надзвичайно важливу місію – захищають нашу державу», – наголосив О.Любарець.

Одним із благодійників, який надав допомогу у формуванні гуманітарного вантажу в зону АТО, став народний депутат України Валерій Давиденко.

Довідка: Благодійний фонд «НАШ КРАЙ» створений у 2015 році. Фонд допомагає малозабезпеченим верствам населення Чернігівської області: людям похилого віку, пенсіонерам, інвалідам, одиноким, ветеранам, членам їхніх сімей, людям що потребують лікування та іншим категоріям соціально незахищених осіб. Завдяки співпраці з іноземними  благодійними фондами надана матеріально-технічна допомога понад 10 медичним і соціальним закладам у різних Чернігівщини.

Усі небайдужі можуть долучитися до діяльності благодійного фонду «НАШ КРАЙ». Телефон «гарячої лінії» – 0-800-80-11-77.