«Наш край» допоміг маріупольцю взяти участь в Ультрамарафоні

05.07.17

2 225x300 - «Наш край» допоміг маріупольцю взяти участь в УльтрамарафоніПочаток місяця ознаменувався відкриттям Першого Київського Ультрамарафону. Дистанцію довжиною в 100 км протягом ночі намагалися подолати 70 спортсменів. Серед них був і маріуполець Валерій Боженов. Фінансову підтримку для участі в марафоні спортсмену надав один з лідерів «Нашого краю» в Маріуполі Дмитро Візенков.

«Сьогодні складно залучати спонсорські кошти для благодійної допомоги, але розуміння того, що реалізується чиясь мрія – стимулює до роботи», – зазначив Дмитро Валерійович.

Цього року Валерію виповнилося 67. Більше 40 років він займається спортом, але марафонцем себе не вважає. Валерій Боженов багато подорожує, зараз знає 8 мов і готовий вивчати ще.

«Я себе не вважаю марафонцем. Чому, я зі швидкістю ніколи не дружив і не дружу. Я можу повільно і довго бігти », – зазначив перед стартом змагання Валерій Боженов.

Спортсмен подолав 100 км за 13 годин 33 хвилини. Зізнається, що для нього ця дистанція була важкою, але він здійснив свою мрію.