“Наш край” домігся ремонту на КПП в Станиці – Луганській

07.09.182018 09 07 17.12.41 - “Наш край” домігся ремонту на КПП в Станиці - Луганській

На контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська», де з літа відкрито громадську приймальню народного депутата України від “Нашого краю” Сергія Шахова, почалися ремонтні роботи.

«Раніше до людей нікому не було діла. Їх змушували по кілька годин стояти у нелюдських умовах, а перевізники не соромилися брати з пенсіонерів по 200 грн. за проїзд на мирну територію», – зазначив Сергій Шахов.

Окрім цього, представники Луганської обласної військово-цивільної та Станично-Луганської районної адміністрацій мають намір ліквідувати громадську приймальню народного обранця під приводом того, що вони збиралися встановити «модулі відпочинку».

Як відомо, питання про створення прийнятних умов для громадян України, які змушені перетинати лінію розмежування, порушив саме нардеп Сергій Шахов. Тим часом, як з’ясувалося, у місцевої влади немає навіть проектів обладнання пунктів пропуску.

«До приймальні може звернутися кожен, – наголосив Шахов. – Там постійно чергують медсестри та юристи, готові надати допомогу». Сам депутат також регулярно веде особистий прийом громадян.

Раніше Сергій Шахов вимагав притягнути до відповідальності керівника Луганської обласної державної адміністрації Юрія Гарбуза.