«Наш край» долучився до відновлення стародавнього храму та еко-парку на Київщині

15.10.21kyyivshhyna hram - «Наш край» долучився до відновлення стародавнього храму та еко-парку на Київщині

Депутати «Нашого краю» долучилися до реконструкції храму Покрови Пресвятої Богородиці, що в селищі Гостомель на Київщині. Ініціатором робіт виступив Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко. Освячення оновленого храму відбулося на День селища, яке громада відзначає 14 жовтня. Участь в урочистостях з цієї нагоди взяли співголова партії «Наш край», народний депутат Сергій Шахов та голова Київської обласної парторганізації Анатолій Присяжнюк.

Наразі в Свято-Покровському храмі встановлено нові куполи та накупольні хрести, а також оновлено іконостас, на завершальній стадії – внутрішні роботи. Символічно, що найдавніший храм краю реконструюється протягом першого року існування Гостомельської територіальної громади. На честь свята Покрови в храмі відбулася літургія, присутні помолилися за мир і процвітання України, розвиток гостомельського краю, а також поклали квіти до постаменту Покрова Пресвятої Богородиці.

Також на День селища в Гостомелі відбулося відкриття еко-парку «Щасливий». Громаді вдалося вберегти сім гектарів лісу від забудовника та облаштувати на території затишний парк із прогулянковими та велосипедними доріжками, майданчиками для відпочинку і спорту.

«Ще рік тому мало хто вірив, що тут буде такий прекрасний парк. Зусиллями активістів, керівництва громади та депутатів вдалося врятувати від будівництва лісовий масив, облагородити територію, висадити тисячі дерев. І нині «Щасливий» – перлина Гостомеля, гарна локація для відпочинку, спортивного та культурного дозвілля»,- наголосив Анатолій Присяжнюк. Поступово тут будуть облаштовувати й інші майданчики для релаксу, занять спортом та культурного дозвілля. Також у планах – будівництво літнього амфітеатру.