«Наш край» долучився до відкриття амбулаторії на Снігурівщині

23.04.1957597584 759212071138923 6232775944893890560 o - «Наш край» долучився до відкриття амбулаторії на Снігурівщині

В селі Першотравневе Снігурівського району тепер функціонує нова амбулаторія. Про це розповів голова Миколаївської обласної організації «Наш край», депутат Миколаївської обласної ради, обраний від Снігурівщини, Юрій Кормишкін.

Він зазначив, що для фракції «Наш край» в обласній раді одним з пріоритетів в роботі були та залишаються розвиток медицини в селах та впровадження програм в місцевих радах по підтримці важкохворих. Саме тому, за його словами, представники «Нашого краю» в Миколаївській обласній раді не тільки голосували за виділення коштів на будівництво амбулаторії, але й здійснювали контроль за реалізацією проекту на всіх етапах.

«В Миколаївській області на сьогоднішній день побудовано 14 амбулаторій. Одна з них  – Першотравнева. І я, і Олена Донченко, яка є депутатом Миколаївської обласної ради саме по цьому округу, і всі наші колеги не просто підтримали голосуванням цей проект, але й протягом всього процесу будівництва супроводжували та контролювали для того, щоб все було зроблено вчасно і якісно. Перша амбулаторія на Снігурівщині відкрита. Маю надію на те, що розвиток медицини продовжиться і надалі. Зі свого боку, «Наш край» і я особисто, будемо підтримувати такі ініціативи та продовжувати впровадження власних проектів та програм, направлених на профілактику захворюваності та зміцнення здоров’я наших людей», – зазначив Юрій Кормишкін.

В день відкриття амбулаторії закладу були вручені ключі від нового автомобіля Renault Duster. У закладі буде надаватись первинна медична допомога у повному обсязі.

«Встановлення діагнозу, виписки лікарняного листа, направлення до профільних спеціалістів і профілактичні заходи. Відкриття даного центру дає можливість нашим пацієнтам не наймати транспорт, для того щоб поїхати до лікаря в районний центр», – наголосив головний лікар ЦПМСД Павло Соловйов.

Реалізацію проекту з будівництва амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги у с. Першотравневе було розпочато ще в кінці жовтня 2018 року. Загальна кошторисна вартість об’єкту складає 7776,836 тис.грн. Співфінансування з бюджету сільської ради складає 762,558 тис.грн.